Müzik Tümü

26. Akbank Caz Festivali Gururla Sunar: “Cazdan Filmler”


Sizce Nasıl?

Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden Akbank Caz Festivali, bu yıl 26. yaşını kutluyor. Müziğin farklı renklerini 12 - 23 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbullu müzikseverler ile paylaşacak olan...

 

ŞEHRİN CAZ HALİ’NİN SÜRPRİZ HİKAYELERİ AKBANK SANAT INSTAGRAM HESABINDA


Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden Akbank Caz Festivali, bu yıl 26. yaşını kutluyor. Müziğin farklı renklerini 12 - 23 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbullu müzikseverler ile paylaşacak olan Festival, bu yıl da birbirinden ilginç sosyal medya projelerine yer veriyor. 

Festival’in bu yıl sosyal medya hesaplarında yayınlanacak olan en önemli kreatif işlerden biri ise Cazdan Filmler ismini taşıyor.  Galata Kulesi ve çevresinde geçen birbirinden bağımsız altı filmden oluşan proje 26 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında @akbanksanat Instagram hesabında yayınlanıyor olacak. 

Her karede caz ve hayata dair farklı anlara odaklanan proje, takipçilerini sürprizlerle dolu bir maceraya davet ediyor. Filmlerin sonunda yer alan soruların yanıtlarını @akbanksanat, #AkbankCaz26 etiketiyle Instagram hesaplarında doğru olarak paylaşan kişileri ise Festival biletlerinin yanı sıra Londra’ya gerçekleştirilecek olan bir caz yolculuğu bekliyor. 

İllüstratif bir görsel dünyaya sahip olan filmlerin yaratıcı kurgusu AlphaDog, proje çizimleri Merve Atılgan, animasyonları Efe Okay, müzik ve ses tasarımı ise ödüllü besteci Başar Ünder’in imzasını taşıyor. 

 

www.akbanksanat.com
Etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgi ve görsel için: Strateji Tanıtım Hacer Kalay hacerk@strateji.com 0212 275 01 45 Dahili:18


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.