Müzik Tümü

26. Akbank Caz Festivali’ne Yoğun İlgi


Sizce Nasıl?

26. Akbank Caz Festivali Biletleri Tükeniyor.

Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden biri olan Akbank Caz Festivali, bu yıl 12-23 Ekim tarihleri arasında şehri 26. kez cazın farklı renkleriyle kucaklayacak.  

Caz dünyasının saygın isimlerini Türk izleyicisi ile buluşturan müzik severler bu yıl da büyük ilgi gösterdi. 26. Akbank Caz Festivali kapsamında düzenlenen pek çok etkinliğin biletlerinin tükendiği açıklandı.  

 

26. Akbank Caz Festivali kapsamında festival takipçilerinin yoğun ilgisi üzerine biletleri tükenen konserler arasında; Ron Carter “Golden Stricker Trio”, Nouvelle Vague, Stefano Battaglia, Sokratis Sinopoulos, Fatih Erkoç, Ferit Odman ve Deniz Taşar yer alıyor. Ayrıca Imany konseri biletlerinde tribün kategorileri tükenirken, ayakta izlemek isteyenler için bilet satışları devam ediyor. 

 

 

Organizasyonu ve içerik programlaması Pozitif işbirliği ile gerçekleştirilen 26. Akbank Caz Festivali hakkında detaylı bilgi almak için www.akbanksanat.com ve www.akbankcaz.com adreslerinin yanısıra Akbank Sanat iPhone uygulaması ve facebook.com/AkbankSanat, twitter.com/AkbankSanat adreslerini takip edebilirsiniz. 

 

www.akbankcaz.com / www.akbanksanat.com

 


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.