Sinema Tümü

'Kolpaçino 3 Devre'nin fragmanı yayınlandı...


Sizce Nasıl?

Şafak Sezer´in başrolde yer aldığı´Kolpaçino 3. Devre´ filminin fragmanı sinemaseverlerle buluştu

Komedi oyuncusu Şafak Sezer'in yazıp, yönettiği ve boşrolünde oynadığı Kolpaçino 3.Devre, 11 Mart'ta sinemaseverler ile buluşacak. Şu sıralar sağlık sorunları yaşayan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, filmde ‘Başkan’ lakaplı takıntılı bir mafya babasını canlandırıyor.


Filmde ele alınan konu şöyle 


Özgür (Şafak Sezer), Sabri’nin (Aydemir Akbaş) ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır. Özgür, oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte ve oradan gelen para ile geçinmektedir. Bir tartışma esnasında ‘Başkan’ lakaplı mafya babasının (Erkan Petekkaya); adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür, kendi villasının kirasını beklerken zarfta yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu fark eder ve paraların üstüne yatıp kaçış planları yapmaya başlar. Fakat Başkan, bunu Özgür ve arkadaşlarının yanına bırakmamaya kararlıdır.


Komedi türündeki filmin oyuncu kadrosu 


Şafak Sezer, Erkan Petekkaya, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Kubilay Penbeklioğlu, Tuğba Melis Türk, Mustafa Mert Koç, Çağrı Ergin, Ali Yerlikaya, Vahdet Çelik gibi isimler rol alıyor.


İşte o fragman:

 


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.