Tiyatro Tümü

‘Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş’ müzikali, seyircinin yoğun ilgisi...


Sizce Nasıl?

Aşk, buluşmalar, sevgililer, evlilik hakkında hep düşünülen ancak kolay kolay dile getirilemeyen gerçekleri son derece eğlenceli bir dille anlatan ve geçtiğimiz sezon yeni prodüksiyonu ile Zorlu PSM’de...


Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Talimhane Tiyatrosu işbirliğiyle sunar

‘Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş’ müzikali, seyircinin yoğun ilgisi üzerine sezon sonuna kadar sahnede kalacak!

 


Aşk, buluşmalar, sevgililer, evlilik hakkında hep düşünülen ancak kolay kolay dile getirilemeyen gerçekleri son derece eğlenceli bir dille anlatan ve geçtiğimiz sezon yeni prodüksiyonu ile Zorlu PSM’de izleyicisiyle buluşan Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş müzikalinin bitmesine seyirci izin vermedi...

 


Talimhane Tiyatrosu işbirliğiyle, Mehmet Ergen ve Lerzan Pamir yönetmenliğinde sahneye konan ‘Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş’ müzikali; Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin prodüksiyonu... Seyircilerin kahkahalarıyla adeta eşlik ettiği oyunda genç ama tiyatro sahnesinde oldukça tecrübeli isimler yer alıyor. Adem Yılmaz, Begüm Günceler, Defne Koldaş, Anıl Altınöz, Ezgi Erol ve Mert Aydın’dan oluşan muhteşem kadro, salonu her hafta dolduruyor.

 

Yaklaşık 20 yıldır birçok ülkeyi dolaşan ve Off-Broadway’de en uzun sahnelenen müzikal...

 

İzleyenlerin her sahnesinde kendisinden bir parça bulacağı ‘Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş’; insanın varoluşundan bu yana süregelen, yer, zaman, durum değişse de bazı yönleri hiç değişmeyen kadın erkek ilişkilerini konu ediyor. Aşk, evlilik ve aileler hakkında gizliden gizliye hep düşünülen ancak bir türlü yüksek sesle dile getirilemeyen gerçekleri muzip diliyle seyircilerin önüne seren gösteri; Off Broadway’de en uzun süre oynanan müzikal olma unvanını taşıyor. Müzikal çok tanıdık, hayatın içinden karakterler barındırıyor.

 

Metin ve Şarkı Sözleri: Joe Dipietro

Müzik: Jimmy Roberts

Yönetmen: Lerzan Pamir / Mehmet Ergen

Dekor Tasarım: Jemima Robinson

Kostüm Tasarım: Gül Sağer

Müzik Direktörü: Çelik Kasapoğlu

Sözler: Zeynep Talu

Oyuncular: Adem Yılmaz, Begüm Günceler, Defne Koldaş, Anıl Altınöz, Ezgi Erol, Mert Aydın

 

Tarih: 7, 21, 28 Ocak 2016 & 4, 14, 25 Şubat 2016

Saat: 21.00 (*14 Şubat temsili 18.00’de başlayacaktır.)

Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Drama Sahnesi

Bilet Fiyatı: 40 TL (Tam) – 20 TL (Öğrenci)

 

Biletlere www.biletix.com , www.zorlucenterpsm.com sitelerinden veya Zorlu PSM gişelerden ulaşabilirsiniz.

 

 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi Hakkında - zorlucenterpsm.com

 

İstanbul’un sanat platformu Zorlu Performans Sanatları Merkezi dünyaca ünlü gösterileri, grupları ve alanında en iyi sanatçıları sahnelerinde ağırlıyor. Broadway ve West End müzikallerinden dansa, poptan klasik müzik, opera ve caza pek çok alanda performans sanatlarına ev sahipliği yapıyor ve her tür sanat etkinliği için farklı olanaklar sunuyor. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde; 2,190 kişi kapasiteli zenginleştirilmiş akustik özelliğe sahip Ana Tiyatro ve 678 kişi kapasiteli doğal akustik özelliğiyle tasarlanan Drama Sahnesi’nin yanı sıra, bir senfoni orkestrasının kayıt alabileceği ‘karakutu’ tiyatro tarzında tasarlanan –110 kişi kapasiteli– Studio, bir galeri alanı ve sanat ile kendini ifade etmek isteyen herkese kapıları açık olan, son teknoloji ile donanımlı Şehir Sahnesi yer alıyor.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.