Müzik Tümü

‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’ Burhan Öçal & Borusan Quartet ile devam etti.


Sizce Nasıl?

Ülkemizin önemli bestecilerinden, vurmalı çalgılar virtüözü ve darbuka ustası Burhan Öçal, Türkiye'de çağdaş kültür ve müzik dünyasına yön verenlerin başında geliyor.

 

‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’ Zorlu PSM’de Şubat ayında da sevilen isim Burhan Öçal & Borusan Quartet ile devam etti.

 


Ülkemizin önemli bestecilerinden, vurmalı çalgılar virtüözü ve darbuka ustası Burhan Öçal, Türkiye'de çağdaş kültür ve müzik dünyasına yön verenlerin başında geliyor. Değişik müzik stillerine olan merakı ve coşkusu sayesinde uluslararası çapta bir müzisyen olan Burhan Öçal kendine has üslübuyla bu sefer de ‘Vestel Gururla Yerli Konserlerinde’ Zorlu PSM’de Borusan Quartet ile buluştu.

Her salı devam eden ‘Vestel Gururla Yerli Konserlerimiz’ 9 Şubat’ta Volkan Konak, 16 Şubatta Şevval Sam& Kurtalan Ekspres ve 23 Şubat tarihinde Ayhan Sicimoğlu ‘Mambo Delight’ projesi seyirci ile buluşacak.

 


Zorlu Performans Sanatları Merkezi Hakkında - zorlucenterpsm.com

İstanbul’un sanat platformu Zorlu Performans Sanatları Merkezi dünyaca ünlü gösterileri, grupları ve alanında en iyi sanatçıları sahnelerinde ağırlıyor. Broadway ve West End müzikallerinden dansa, poptan klasik müzik, opera ve caza pek çok alanda performans sanatlarına ev sahipliği yapıyor ve her tür sanat etkinliği için farklı olanaklar sunuyor. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde; 2,190 kişi kapasiteli zenginleştirilmiş akustik özelliğe sahip Ana Tiyatro ve 678 kişi kapasiteli doğal akustik özelliğiyle tasarlanan Drama Sahnesi’nin yanı sıra, bir senfoni orkestrasının kayıt alabileceği ‘karakutu’ tiyatro tarzında tasarlanan –110 kişi kapasiteli– Studio, bir galeri alanı ve sanat ile kendini ifade etmek isteyen herkese kapıları açık olan, son teknoloji ile donanımlı Şehir Sahnesi yer alıyor.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.