Fotoğraf Tümü

1. Uluslararası Sedventure Fotoğraf Yarışması


Sizce Nasıl?

Setur markası SEDVENTURE tarafından gerçekleştirilen “ 1.ULUSLARARASI SEDVENTURE FOTOĞRAF YARIŞMASI ” fotoğraf meraklılarını buluşturuyor.

Kişiye özel seyahatin öne çıkan markalarından olup, foto safarileri ile farklılaşan Sedventure, TFSF (Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu), FIAP (Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu) ve GPU (Uluslararası Fotoğrafçılar Birliği) gibi fotoğrafçılık dünyasında referans kabul edilen üç kurumun onayı ile fotoğraf tutkunlarını bir araya getiriyor. Seyahat kavramına yeni bir soluk getiren Sedventure, fotoğraf sanatına ilgiyi arttırmak ve fotoğraf sanatının yaygınlaştırılmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlediği yarışmanın geleneksel hale gelmesini hedefliyor. 

 

Fotoğraf dünyasının uçsuz bucaksız ifade olanaklarını kullanarak yakalanan anı sonsuzlaştırabilen yerli, yabancı, amatör ve profesyonel herkese açık olan yarışmada; tarih kokan bir şehrin arka sokaklarından, Afrika dağ gorillerine,  yeni doğan bir bebeğin annesiyle ilk karşılaşmasından, zeytin hasatına, bir ışık oyunundan soyut bir lekeye kadar pek çok farklı tarz ile fotoğraf tutkunları yaratıcılıklarının sınırlarını zorlayabilecek. “ Seyahat, Portre ve Serbest ” olmak üzere üç farklı kategoride renkli ya da siyah beyaz, geleneksel ya da modern her tür fotoğrafla katılım mümkün olacak. Başvuru ücreti olmayan 1. Uluslararası Sedventure Fotoğraf Yarışması için son fotoğraf yükleme tarihi 2 Mayıs 2016. Yarışmanın teknik altyapısı ise GİFSAD (Gaziantep Fotoğraf Sanatı Derneği) www.gifsad.org tarafından sağlanacaktır.

 

Kazananların 25 Mayıs 2016’da açıklanacağı  1. Uluslararası Sedventure Fotoğraf Yarışması’nda, her kategoride birinci fotoğrafa 1.000 USD, ikinci fotoğrafa 500 USD, üçüncüye ise 250 USD ödül verilecek. Detaylı bilgi, teknik şartname ve başvuru formlarına www.sedventure.com adresinden ulaşabilirsiniz. 


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.