Sinema Tümü

9 yeni film vizyona giriyor


Sizce Nasıl?

Sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 9 film vizyona girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 9 film vizyona girecek.İşte o filmler:


Ertuğrul 1890

Japon Yönetmen Mitsutoshi Tanaka imzası taşıyan, Japonya ile Türkiye'nin ilk ortak sinema filmi "Ertuğrul 1890" yarın Türk izleyicisi ile buluşacak. 


Saklı

Selim Evci'nin yazıp yönettiği üçüncü uzun metrajlı filmi "Saklı"nın başrollerinde İlhan Şeşen, Türkü Turan, Settar Tanrıöğen ve Pelin Akil rol aldı. Dram türündeki film, iki ailenin birbirleriyle kesişen saklı hayatlarını konu alırken, aynı zamanda insanın kendi içindeki saklı duygularına da işaret ediyor.


Delibal


Ali Bilgin'nin yönettiği filmin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Hüseyin Avni Danyal ile Mustafa Avkiran oynuyor. 


Kar Korsanları


Taha Tegin Özdemir, Yakup Özgür Kurtaal, Ömer Uluç ile İsa Mastar'ın oynadığı filmin yönetmenliğini Faruk Hacıhafızoğlu yaptı. Yönetmenin senaryosunu da kendi kaleme aldığı ilk uzun metrajlı filmi. 

 

The Lobster

Yunan asıllı yönetmen Yorgos Lanthimos'un yönettiği filmin başrolerinde Colin Farrell, Rachel Weisz, Jessica Barden ile Olivia Colman gibi isimler yer alıyor.


Point Break

Edgar Ramirez, Luke Bracey, Teresa Palmer ile Delroy Lindon ve Numan Acar'ın oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Ericson Core bulunuyor.


Son Efsane

Usta yönetmen Stephen Frears imzalı filmde Ben Foster, Chris O'Dowd, Guillaume Canet ile Dustin Hoffman rol aldı.


Barcelona'da Bir Yılbaşı Gecesi


Vicky Luengo, Aina Clotet, Alex Maruny ile Alexandra Jimenez'in oynadığı filmin yönetmenliğini Dani de la Orden üstlendi.


Buz ve Gökyüzü


Oscar ödüllü yönetmen Luc Jacquet, "İmparator'un Yolculuğu"ndan sonraki yeni filmi "Buz ve Gökyüzü" ile izleyicisini Antarktika'ya götürmeyi amaçlıyor.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.