Müzik Tümü

Açıkhava Tarkan Sevgisiyle Doldu Taştı


Sizce Nasıl?

Böylelikle bayrama girmeye hazırlanan İstanbullulara Tarkan, büyülü bir gece yaşattı.

 

“Ahde Vefa” albümündeki eserlerle konserinin ilk bölümünde Açıkhava’da Türk Müziği rüzgarı estiren Tarkan, ikinci yarıda coşkusu hiç dinmeyen pop şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz bir gece daha yaşattı.

 

Klasikleşen Türk Müziği şarkıları ile konserine başlayan Tarkan, Harbiye’yi dolduran sevenlerini uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek makamlar arası bir yolculuğa çıkardı. Perdeler ikinci kez açıldığında “Cuppa” şarkısıyla pop bölümüne coşkulu bir başlangıç yapan Megastar, “Şimdi tek ses olmuyor muyuz?” diyerek tüm Açıkhava’yı ayağa kaldırdı. Tarkan, “Beni Anlama” ve “Unutmamalı” şarkısıyla sevenlerini romantik dakikalar yaşattı.

Böylelikle bayrama girmeye hazırlanan İstanbullulara Tarkan, büyülü bir gece yaşattı. Yarın 7 konserlik serisinde son kez sevenleriyle bir araya gelecek Megastar, bu sene için Açıkhava’daki “Tarkan Zamanı” nı tamamlayacak.

 

İstanbul Tarkan’a doymuyor

On bir yıl art arda konser verdiği Harbiye Açıkhava’da bu yıl da sahne almanın heyecanını yaşayan Megastar, toplam 7 konserde sevenleriyle buluşacak. Hitt Prodüksiyon ve Atlantis Yapım organizasyonuyla 11 Eylül tarihlerinde de Açıkhava sahnesinde olacak.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.