Tiyatro Tümü

Anlat Hikayeni Kadıköy de...


Sizce Nasıl?

Hikaye Maratonu 25 Aralık Çarşamba Kadıköy'de!

ANLAT HİKAYENİ

Anlat Hikayeni, 25 Aralık Çarşamba gecesi Kadıköy Mecra'da! Gecenin teması İlkler! Gerçek hikayelerin anlatılacağı gecenin sonunda, jüri tarafından birinci seçilecek. Birinciler sezon sonunda büyük finalde tekrar anlatıcı olacak.

Anlat Hikayeni yıl sonu özel gecesinde hem hikayeler, hem eğlence, hem de ödül var.

Saat 19.00'da bira ödüllü hazırlık oyunlarıyla ısınıyoruz, saat 21.00'de "İlkler" temalı hikayelerle "slam" başlıyor ve gecenin birincisi A11 otellerinden 1 gece konaklama kazanıyor. Bunun dışında "Edebiyatist"ten de kitap ve abonelik ödülleri var.

"Kalp Kıran Yerliler DJ Set" hem hikayelerin fonunda hem de gecenin sonunda bizlerle.

İçerisinde ‘İlkler’ geçen bir gerçek hikayen var ise kısa özetini ahikayeni@gmail.com üzerinden bize gönder. Etkinlikte önceden belirlenmiş kişiler 'gecenin temasına uygun olarak' yaşanmış beşer dakikalık hikayelerini sahnede anlatacak. Ayrıca dinleyiciler arasından, 'gecenin temasına uygun' hikayesini, anlatmak isteyenlerin ismini bir kutuya atacağız. Bu şekilde kurayla belirlediğimiz kişiler de o gece sahnede olacak.
 

Onbironsekiz ve Hayal Gücü tarafından her ay düzenlenen Anlat Hikayeni etkinliğinin fotoğraf ve videolarına, Anlat Hikayeni ve Onbironsekiz'in sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Anlatmayı ve dinlemeyi sevenlerle görüşmek üzere...

Tarih: 25 Aralık Çarşamba
Isınma: 19.00 -  21.00
Yer: [mecra]
Adres: Caferağa Mah. Dumlupınar Sok. No:5 / Kadıköy


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.