Tiyatro Tümü

Azizname Etkiliyor


Sizce Nasıl?

Geçenlerde Ankara'da izleme fırsatı bulduğum "Azizname" Oyununu inceledim.

Merhaba sevgili dostlar,geçenlerde Ankarada izleme fırsatı bulduğum "AZİZNAME" isimli oyunla ilgili kayıtsız kalmak olmaz diye düşündüm. Aziz Nesin'in kaleminden çıkan ve yıllar yılı bizlerin büyük beğenisini toplayan "AZİZNAME" Yücel Erten'in yönetmenliğinde sahneye konulmuş.

Oyuncu kadrosuna baktığımda Emre Altuğ'un kadroda olması beni başta biraz korkutmuştu fakat oyunu izledikten sonra içim ferahladı. Emre Altuğ'u oyundaki performansından dolayı gerçekten kutlamak gerek.

Öte yandan tanınan ve sevilen oyuncu Bülent Çolak'ta sahnedeki performansıyla izleyicileri etkilemeyi başarıyor. Oyuncu kadrosunda en çok dikkatimi çeken Pınar Gülkapan ve Hande Kaptan oldu bu zamana kadar izlediğim en iyi kadın oyunculara aday gösterebilirim onları, Berk Sezenler,Burak Şentürk ,Fatih Topçuoğlu ve Zühtü Erkan'ında oyundaki yeri gerçekten çok büyük.

Tam bir ekip işi olmuş diyebilirim. Oyun sonunda ise Zühtü Erkan'a olan hayranlığım iki kat daha artarken oyunun yıldız oyuncusu olarak "Fatih Topçuoğlu"nu gönül rahatlığıyla yazabilirim. Yücel Erten ve tüm ekibe şükranlarımı sunuyorum. Kesinlikle izlenesi bir oyun olduğunuda buradan dile getiriyorum.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.