Fotoğraf Tümü

Baktığım Yerden Bak


Sizce Nasıl?

Grafik sanatçısı Devrim Gülşen, zamanın ve mekanların ötesinde grafik unsurları ana tema olarak kullandığı sergisiyle, 21 Ocak'tan itibaren Arnavutköy Joint Idea'da sanatseverlerle buluşacak.

Joint Idea'nın ilk üyelerinden ve aynı zamanda ortak çalışma ruhuna gönül verenlerden Devrim Gülşen, grafik tasarımcılığının yanı sıra fotoğrafçı kimliği ile ön plana çıkan bir isim. Grafik tasarımcısı olarak fotoğraf ve grafiğin hayatında hep iç içe ve birbirlerini destekleyen araçlar olduğunu söyleyen Devrim Gülşen, "bu fotoğrafları çekerken esas görmek istediğim, karenin içine giren tek tek öğelerin dışında grafik bir bütünlük yakalamaktı.

Bu koleksiyonu oluştururken özellikle buna dikkat ettim" diyor. Sanatçı şehirlere ve insanlara daha farklı bir açıdan bakarken, sanatseverleri de baktığı yerden görmeye davet ediyor. Sergiyi 1 Şubat tarihine kadar Arnavutköy Joint Idea'da gezebilirsiniz.

 

Joint Idea, "Hayatının İşi"ni yapmaya çağırıyor!"

Arnavutköy'de hizmet veren Joint Idea, insanları iş hayatının peşinden koşmak yerine "Hayatının İşi"ni yapmaya çağıran bir "İş Yaşam Kulübü". Ortak çalışmalarda ve kendimizi ifade etmekte yeni yollar bulmanın kaynağının farklı bakış açılarını paylaşmak ve iyi bir harman oluşturmak inancıyla hayata geçirilen bir konsept.

Taze fikirler ve farklı olasılıklarla hep birlikte hedefe ulaşmaya zemin hazırlayan Joint Idea, bir ortak çalışma alanı olmaktan öte, sizi gerçekten de olmak istediğiniz kişi olma yolunda destekleyen bir platform. "Baktığım Yerden Bak" isimli sergisi ile Devrim Gülşen sergisi ise "İçimizden Biri" konseptinin ilk adımı...

Joint Idea: 0212 522 54 00 / 0212 263 93 93


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

İlginizi çekebilir