Tiyatro Tümü

Başroldeki Kadınlar Seyirciyi Kahkaha Krizine Sokuyor


Sizce Nasıl?

Yönetmenliğini Çağlar İşgören’in yaptığı ve Sahne Tozu Tiyatrosu oyuncularının rol aldığı “Başroldeki Kadınlar” ile perde açıldı.

Yönetmenliğini Çağlar İşgören’in yaptığı ve Sahne Tozu Tiyatrosu oyuncularının rol aldığı “Başroldeki Kadınlar” perdelerini açıyor. Usta yazar Ken Ludwig’in yazdığı, Ekin Tunçay Turan’ın dilimize çevirdiği oyun, yeni sezonda da seyircileri kahkaha krizine sokmaya hazırlanıyor. 5 Ekim Cuma günü Haldun Dormen Sahnesi’nde seyirci ile buluşacak olan Sahne Tozu Tiyatrosu oyuncuları, tüm İzmirlileri oyuna davet ediyor. Ekim ayı boyunca Cuma, Cumartesi 20.00’de, Pazar günü ise 14.00’de sergilenecek olan oyunun biletleri Haldun Dormen Sahnesi gişesinde ve Biletix’te. 

Başroldeki Kadınlar

Jack ve Leo adındaki iki İngiliz Shakespeare oyuncusu, Amerika'da yaptıkları başarısız bir turnenin ortasındadır. Ölmek üzere olan Florence adlı yaşlı ve çok zengin bir kadının, mirasının bir bölümünü bırakmak üzere yıllar önce İngiltere'ye gitmiş olan ve izini kaybettiği iki yeğenini aramakta olduğunu öğrenirler. Mirası alabilmek için kadın kılığına girip Florence’ın evinin yolunu tutarlar. 


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.