Sinema Tümü

Benzersiz Bir 15 Eylül!


Sizce Nasıl?

Aylardır sosyal platformlarda sık sık karşımıza çıkan ve yerli Memento olarak lanse edilen Benzersiz filmi sonunda heyecanla beklenen vizyon tarihini açıkladı!

Başrollerini Cemal Hünal, Ekin Türkmen, Ruhi Sarı gibi usta oyuncuların paylaştığı filmde yönetmen ve senarist olarak karşımıza ortak bir isim çıkıyor. Adeta çocuğu gibi her aşamasını titizlikle takip ettiği filmin her karesinde emeği olan İlker Sarı, filmin özellikle gerçek sanatseverlerce büyük ilgi göreceğine inanıyor. Benzersiz’in yapım aşamasında gösterilen özverinin yanı sıra filmde kullanılan bazı mobilya, aksesuar ve arabaların da el yapımı olarak filmin konseptine özel olarak üretilmesi filme verilen özene dikkat çekiyor.

Tür ve konu itibariyle hem gerilim hem de aksiyon sahneleri içeren film psikolojiyle ilgilenen sinemaseverlere de göz kırpıyor. Derin bir anlatıma sahip olan ve her karesi odaklanarak izlenmesi gereken Benzersiz filmi, seyirciyi kafa yormaya yönelten nadir yapımlar arasında gösteriliyor. Bu özelliğiyle de Türkiye film sektörüne damga vurması öngörülüyor.

Yapımcılığı Lal Sanat Yapımcılık tarafından üstlenilen filmde başrolü eczacı tiplemesiyle Cemal Hünal canlandıyor. Ülkemizin ilk eczacı temalı filmlerinden biri olarak da benzerlerinden ‘’benzersiz’’ bir şekilde ayrılan film, ecza sektöründe de ilgiyle bekleniyor. Özellikle yayınlanan kısa replikleri ile sosyal medyada ilgi toplamayı başaran ve fenomenlerce ‘’trollenen’’ film mottosu ‘’Kahramanlar kusursuz değildir’’ ile de merak uyandırıyor. Klasikleşmiş muhteşem kahraman kavramına bakışımızı değiştirecek olan Benzersiz, Chantier Films ile 15 Eylül’de vizyondaki yerini alıyor.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

İlginizi çekebilir