Sinema Tümü

Bomontiada’da Açık Havada Film Gösterimleri Devam Ediyor


Sizce Nasıl?

Yaz boyunca Başka Sinema işbirliği ile gerçekleştirilen ücretsiz Açık Havada Başka Sinema film gösterimleri bomontiada avlusunda devam ediyor

Alpler’e tatile giden İsveçli bir ailenin çığ düşmesi ile başlayan hikâyesini anlatan Turist (Force Majeure) filmi 27 Temmuz akşamısaat 21.30’da bomontiada avlusunda yer alacak. Ebba ve Tomas iki çocuğu ile birlikte dağ manzaralı bir restoranda öğle yemeklerini yerken yaşanan olay sonrasında anne Ebba iki çocuğunu her şeye rağmen korumaya çalışırken baba Tomas kendi hayatını kurtarmak için kaçmak zorunda kalır. Ebba böylesi bir kriz anında hissettiği duyguları unutup hayatına devam edebilecek midir? Tomas, aile içindeki rolünü ve ailesinin güvenini yeniden kazanabilecek midir?

 

bomontiada Programı


bomontiada'da "yetiştirme" teması etrafında düzenlenen kamuya açık yaz programı, farklı disiplin, platform ve insanları bir arayagetirecek. Halihazırda İstanbul'un kültür ortamına katkıda bulunan birey ve ekiplerin iş birliğinde hazırlanan program, çoğulluktanbeslenen kentsel kültürün altını çiziyor. Yaz boyu gerçekleştirilecek atölyeler, canlı performanslar, gösterimler ve panayırlararacılığıyla, bomontiada avlusu şehirlilerin yoğun kullanımına sunulacak.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.