Müzik Tümü

Burn Sonance Festival Ankara'da


Sizce Nasıl?

BURN Sonance Festival,güçlü DJ line-up’ının yanı sıra, festival alanındaki 240 m² büyük, 27 m² küçük havuzuyla yazın bunaltıcı sıcaklarında kaçmak isteyenleri de sevindirecek!

Efsanevi DJ Mark Knight, İnfinity INK, Eli & Fur ve Stravroz gibi isimlerin de DJ kabininde olacağı BURN Sonance Festival, 30 Ağustos’ta Ankara Club Mirador’da 14 saat aralıksız elektronik müzik ile katılımcılara unutulmaz bir festival yaşatacak!

BURN Enerji İçeceği ana sponsorluğunda Kite ekibi tarafından düzenlenen ve bu sene 30 Ağustos'ta ilk defa gerçekleşecek olan Burn Sonance Festival; dünyaca ünlü bir çok sanatçıyı müzikseverlerle bir araya getirerek Ankara'nın uzun zamandır yoksun olduğu festival özlemini gidermeyi amaçlıyor.

Ankara'nın içinde gizli bir cennet olan Mogan gölü manzarasıyla insanı büyüleyen Club Mirador'da BURN Enerji İçeceği ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan festivalde Mark Knight, Infinity INK, Eli&Fur, Stavroz, MIDAS 104, Passone, UGR, DSKNNCT, DEMIRABI, Cem Vegas, Kenan Savrun, Melisa Su, Engin Kaptanoğlu gibi isimler DJ kabininde olacak!

BURN Sonance Festival,güçlü DJ line-up’ının yanı sıra, festival alanındaki 240 m² büyük, 27 m² küçük havuzuyla yazın bunaltıcı sıcaklarında kaçmak isteyenleri de sevindirecek!

Müzik ve hizmet sektörünün alanında en tecrübeli isimlerini aynı çatı altında birleştiren Burn Sonance Festival yeşillere bürünmüş 6 dönümlük arazide,14 saat kesintisiz müzik ile elektronik müzik severlere unutamayacakları bir festival deneyimi yaşatacak!

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen burn Enerji İçeceği ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan BURN Sonance Festival’da dünyaca ünlü DJ’ler de sahne alacak!

Elektronik müziğin efsane isimlerinden Mark Knight geçtiğimiz 10 yılda house, deep house ve tech-house tarzlarının tümünde çok büyük başarılara imza atmış olan bir isim, yaptığı sayısız prodüksiyon ve remixler ile dans müzik listelerini alt üst eden, sahibi olduğu Toolroom Records isimli plak şirketiyle de tüm listeleri domine ederek bu kültürün en önemli isimlerinden biri haline gelmiş olan efsane DJ ve prodüktör Mark Knight, Faithless, Black Eyed Peas ve Underworld gibi isimlerle beraber çok konuşulan işlere imza attı. Aldığı sayısız ödülün yanı sıra Grammy adaylığı da bulunan Mark Knight günümüzün en önemli dans müziği DJ’lerinden biri.

Sonance Festival’da DJ kabine geçecek diğer isimler arasında; Caz ve Minimal House’un Belçikalı ünlü ikilisi Stavroz, Tech House’un ünlü İngiliz ikilisi Infinity INK, House ve dans müziği mixleyerek yarattıkları elektronik parçalarıyla ünlü İngiliz DJ’ler Eli & Fur ve MIDAS 104, Passone, UGR, DSKNNCT, DEMIRABI, Cem Vegas, Kenan Savrun, Melisa Su, Engin Kaptanoğlu bulunuyor.

sonancefestival.com

Biletler: Biletino.com

Etkinlik mekanı: Club Mirador -TED Koleji Arkası, Yumrutepe Mevki Ahlatlıbel, Ankara

Saatler:Festival 30 Ağustos saat 12:00’dan 31 Ağustos saat 03:00’e kadar devam edecektir.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.