Dans Tümü

Curro de Candela, TİM Show Center'da izleyicisiyle buluşacak


Sizce Nasıl?

Mutluluk, sevinç, tutku, yalnızlık, umutsuzluk ve acı gibi evrensel duyguları dansında birleştiren Curro de Candela, Afro-Küba ve Afro-Amerikan esintileri taşıyan,

Afrogitano (Afro-Çigan) tarzının yaratıcısı ünlü İspanyol flamenko dansçısı Curro de Candela, 21-22-23 Ekim’de kültür ve sanatın merkezi TİM Show Center’da izleyicisiyle buluşacak!

Mutluluk, sevinç, tutku, yalnızlık, umutsuzluk ve acı gibi evrensel duyguları dansında birleştiren Curro de Candela, Afro-Küba ve Afro-Amerikan esintileri taşıyan kendine özgü dans stilini Türker İnanoğlu Maslak Show Center sahnesine taşıyor. 

21 ve 22 Ekim’de saat 21:00’de, 23 Ekim’de ise saat 15:00’te dans tutkunlarına muhteşem bir flamenko gösterisi sunacak olan Curro de Candela, kendi yarattığı Afrogitano tarzıyla izleyicileri büyülemeye hazırlanıyor.

Curro de Candela, aralarında modern ve Afrika danslarının usta ismi Suramy Suarez Maldonado, ünlü gitarist ve yapımcı Juan José Suárez Salazar “Paquete” ve flamenko şarkıcısı Enrique “El Piculabe”nin de olduğu kalabalık bir ekiple sahne alacak. 

Klasik, çağdaş, Afro-Küba, İspanyol ve flamenko gibi bir çok dans türünde ustalaşan başarılı dansçı Curro de Candela, sahip olduğu inanılmaz fiziksel, dışavurumcu, zarif ve armonik güçten ötürü eleştirmenler tarafından “sahne hayvanı” olarak tanımlanıyor.


Gösteri günleri:

21 Ekim 2016, Cuma / 21:00
22 Ekim 2016, Cumartesi / 21:00
23 Ekim 2016, Pazar / 15:00
Biletler Biletix’de. 

Detaylı bilgi için;

Feryal Sipahi
Kurumsal İletişim ve Etkinlik Yöneticisi
feryal.sipahi@timshowcenter.com
Tel: 0532 397 16 73


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.