Sinema Tümü

Diriliş Ve Yaşam Şifresi'nin Yapımcılarından: "Baskın Günü"


Sizce Nasıl?

Idris Elba, özellikle Facebook kaynaklı yayılan "sonraki James Bond" söylentilerinin bir sel oluşturmasından hayli yorgun görünüyor.

Idris Elba, özellikle Facebook kaynaklı yayılan "sonraki James Bond" söylentilerinin bir sel oluşturmasından hayli yorgun görünüyor.

 

Daily Telegraph Gazetesi'ne konuşan Idris Elba, "Sanki bu kampanyayı benim düzenlediğim hissediliyor ama ben yapmadım. Başlangıçta "Biliyorum, bu harika olmaz mıydı?" diye düşündürdü ama şimdi ırkçı söylemler başladı" dedi.

" Ben büyük olasılıkla dünyanın en ünlü Bond oyuncusuyum ve rolü daha oynamadım bile! Bu yeterli, bu konuda artık konuşmak istemiyorum"

 

Dailymail websitesi'ne verdiği beyanatta ise James Bond film serisinin yöneticileri ile konuşmadığını, diğer tüm haberlerin saf bir dedikodudan ibaret olduğunu belirtti.

Hello'nun sorular yönelttiği ünlü aktör, haberlerin "dedikodudan ibaret" olduğunu söyledi. Buna rağmen ünlü aktör demecinin sonunda "kendisini rolün dışında tutmadığını, birçok insanın kendisi için 'harika bir Bond olur' tanımını yaptığını" ekledi. Aktör demecinde "İnsanlar bizim aramızda bir bağlantı olup olmadığını bilmek istiyorlarsa, evrensel olarak dünyada duyduğum tek şey 'James Bond için harika olursun' demeleridir." dedi.

 

Ancak bu söylentiler, sadece internet tabanlı görünmüyor. New York Post'a konuşan üst düzey bir Bond yürütücü yapımcısı : "Dünya buna hazır mı? Öyle düşünüyorum" dedi.

 

22 Nisan'da İngiltere’de vizyona giren “Baskın Günü” 27 Nisan'da Türkiye sinemalarında olacak.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

Editör

Merak ile bekliyoruz...