Tiyatro Tümü

Dramatik İçgüdü Atölyesi


Sizce Nasıl?

Danizel Irizarry, 'Patafiziksel Dramatik İçgüdü Atölyesi' ile oyuncunun enstrumanıyla daha önce keşfetmediklerini aramayı amaçlıyor...

DANIEL IRIZARRY ile 'Secru Oser' PATAFİZİKSEL DRAMATİK İÇGÜDÜ ATÖLYESİ
 
Danizel Irizarry, 'Patafiziksel Dramatik İçgüdü Atölyesi' ile oyuncunun enstrumanıyla daha önce keşfetmediklerini aramayı amaçlıyor. Atölye kapsamında 3 gün boyunca oyunlar, sahneler, durumlar ve monologlar, Biyomekanik, Dalcroze's ritmik, Grotowski, Wolcz, Laban, Commedia Dell'Arte, ikonografi ve akrobasi egzersizleri ışığında fiziksel ve stilize çalışmalarla keşfedilecek.


Daniel Irizarry Hakkında
2002 yılında Universidad de Puerto Rico Drama bölümünden mezun olan Irizarry, 2004 yılında Columbia Universitesi'den oyunculuk alanında yüksek lisans derecesini almıştır. Yönetmen, oyuncu ve dansçı olarak dünyanın çeşitli yerlerinde bir çok farklı prodüksiyonda yer alırken televizyon çalışmalarına da devam etmiştir. Amerika, Japonya ve Avrupa'da çeşitli başlıklara odaklanan fiziksel atölyeler yürüten Irizarry, halen New York Konservatuvarı ve Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde ders vermektedir. Detaylı bilgi için,danielirizarry.org adresini ziyaret edebilirsiniz.


Atölye Tarihleri: 14-15-16 Şubat, saat: 13:00/17:00


Atölye Ücreti: 400 TL


Adres: ikincikat / Emekyemez Mah. Sarı Zeybek Mah. Demirci Fettah Çıkmazı No:2 Beyoğlu, İstanbul

 

Kayıt için, 0545 462 45 28 (05İKİNCİKAT) 'den Pazar hariç her gün saat 14.00'den sonra bize ulaşabilirsiniz


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.