Müzik Tümü

Dünyaca Ünlü Piyanistten Müzik Dinletisi


Sizce Nasıl?

Dünyaca ünlü piyanist Burçin Büke, Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen konserde sanatseverlerle buluştu.

Dünyaca ünlü piyanist Burçin Büke, Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen konserde sanatseverlerle buluştu. Klasikten caza geniş yelpazede eserleri icra eden Büke, dinleyicilerine unutulmaz bir akşam yaşattı.Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Küçükçekmece Belediyesi, ünlü piyanist Burçin Buke’yi sanatseverlerle buluşturdu. Atakent Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen konserde Buke, klasikten caza pek çok tarzda eser icra etti.

“Salonları Doldurmakta Fayda Var’’
Küçükçekmece’de kültür ve sanata verilen önemden bahseden piyanist Burçin Buke; “Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e çok teşekkür ediyorum. Küçükçekmece’ye ilk defa geliyorum. Kültür ve sanata verilen önem beni çok mutlu etti. Ayrıca, çok güzel bir müzik akademisi açılmış ve çok değerli öğrenciler yetişiyor. Sizler de böyle güzel bir salona sahip olduğunuz için çok şanslısınız. Bu salonları doldurmakta fayda var.’’ diye konuştu.
Dinleyicilerin büyük beğenisini toplayan Buke, konserde, “Foça Tangosu, Sarı Çocuk, Eğlence Zamanı ve Rhapsody in Blue’’ isimli eserlerini icra ederek, Küçükçekmecelilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

 


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.