Müzik Tümü

Elektronik müziğin en heyecan verici grubu Moderat, 11 Kasım’da Zorlu PSM’de!


Sizce Nasıl?

Dünyanın en önemli elektronik müzik sahneleri arasında bulunan Berlin’den çıkan Moderat, Apparat ismiyle tanınan Sascha Ring ve Modeselektor üyeleri...

Zorlu PSM, Türkiye’de yılın en önemli müzik olaylarından birine ev sahipliği yapıyor! Son çalışmaları “III” ile yılın başarılı albümlerinden birine imza atan, elektronik müziğin en heyecan verici gruplarından Moderat, 11 Kasım’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Tiyatro sahnesi üzerinde ayakta olacak! Biletler çok yakında satışa çıkacak.

Dünyanın en önemli elektronik müzik sahneleri arasında bulunan Berlin’den çıkan Moderat, Apparat ismiyle tanınan Sascha Ring ve Modeselektor üyeleri Gernot Bronsert ile Sebastian Szary’in ortak projesi. Hali hazırda elektronik müziğin yaratıcı ve üretken isimleri olarak tanınan üçlünün Moderat çatısı altında buluşması, bugüne kadar birbirinden başarılı 3 albüm ve 6 EP’ye hayat verdi.

Minimal techno, house, bass, glitch, IDM ve electronica gibi tarzları kendi süzgecinden geçiren Moderat, dünyanın en önemli sahnelerinde kapalı gişe konserler veriyor; en büyük festivallerde ise geniş kalabalıklara çalıyor. Son olarak, Nisan 2016 yılında yayınlanan yeni albüm III ile Berlinli grup, kaldığı yerden devam ediyor. Moderat grubunun bir üçleme olarak tanımladığı zincirin son halkası olan III, şimdiden yılın en iyi albümlerinden biri olarak gösteriliyor.

Yeni albüm III’nin ardından hayranları tarafından Türkiye’ye gelmesi sabırsızlıkla beklenen Moderat, 11 Kasım tarihinde Zorlu PSM Ana Tiyatro sahnesinde hiç şüphesiz ki unutulmayacak bir performans sergileyecek. Dinleyenleri uzun süre etkisinden çıkarmayacak bu konserin biletleri ise çok yakında satışa çıkacak!

Zorlu Performans Sanatları Merkezi Hakkında - www.zorlupsm.com

Şehrin sanat platformu Zorlu Performans Sanatları Merkezi, dünyaca ünlü gösterileri, grupları ve alanında en iyi sanatçıları sahnelerinde ağırlıyor. Broadway ve West End müzikallerinden dansa, poptan klasik müzik, opera ve caza pek çok alanda performans sanatlarına ev sahipliği yapıyor ve çeşitli sanat etkinlikleri için farklı olanaklar sunuyor. Yeni sezonunda, “sahne üzerinde ayakta konserler”e ve alternatif müziğe de ev sahipliği yapan Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde; 2,190 kişi kapasiteli zenginleştirilmiş akustik özelliğe sahip Ana Tiyatro – ayakta, 3,000 kişi izleyici alıyor ve 678 kişi kapasiteli doğal akustik özelliğiyle tasarlanan Drama Sahnesi’nin yanı sıra senfoni orkestrasının kayıt alabileceği büyüklükte, aynı zamanda butik tiyatro oyunları için tasarlanan Stüdyo, bir galeri alanı ve sanat ile kendini ifade etmek isteyen herkese kapıları açık olan, son teknoloji ile donanımlı Şehir Sahnesi yer alıyor. Şehir Sahnesi, Zorlu PSM’nin farklı fuaye alanları ve/veya salonlarında gerçekleşebiliyor. Fuaye alanları arasında en çok ışık alan Meydan Fuaye de, kanatlarıyla kullanım alanı 1.250m2’ye çıkabilen, yüksek tavanı, ayrı giriş-çıkış imkanlarıyla bağımsız olarak da kullanılabilen çok amaçlı bir salona dönüştü. 1,000 metrekare alana yayılan yeni sergi alanı Sky Lounge ise çeşitli içeriklerdeki global sergilere ev sahipliği yapıyor.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.