Tiyatro Tümü

Enka da Gurur Gecesi


Sizce Nasıl?

28. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları, 1 Şubat’ta yeni sezona anlamlı bir başlangıç yapıyor...


ENKA’DA GURUR GECESİ!
 
28. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları, 1 Şubat’ta yeni sezona anlamlı bir başlangıç yapıyor. Bugüne kadar ENKA sahnesinde 21 eşsiz performans gösteren ENKA Kültür Sanat’ın daimi sanatçılarından Genco Erkal, 22’inci kez seyirciyle buluşuyor. Bir Delinin Hatıra Defteri oyunu ile Erkal, “ENKA’da en çok sahne alan” sanatçı olmaya devam ediyor.


 
Gelenekselden çağdaşa, alternatiften popülere tüm sanat dallarını seyircisiyle bir araya getiren ENKA Kültür Sanat, 1 Şubat Pazartesi akşamı çok özel bir buluşmaya ev sahipliği yapacak. 28 yıldır usta sanatçılardan genç yeteneklere geniş yelpazeden seçkin isimleri sahnesinde ağırlayan ENKA, daimi sanatçısı ve usta oyuncu Genco Erkal’ı 22’inci kez seyircisiyle buluşturacak.


 
ENKA Sahnesi’nde 24 Yıl
 
ENKA Kültür Sanat Buluşmaları’na ilk olarak 1992 yılında Sevdalı Bulut oyunuyla konuk olan Genco Erkal, 24 yıl boyunca Birtakım Azizlikler, Yosma, İnsanlarım, Yalınayak Sokrates, Can, Yaşasın Savaş, Fay Hattı, Buluşma, Aymazoğlu ile Kundakçılar, Oyun Sonu, Sivas’93, Marx’ın Dönüşü, Kerem Gibi, Azizlikler / Nereye Gidiyoruz?, Yaşamaya Dair, Ben Bertolt Brecht – Kabare adlı oyunlarıyla ENKA’da sahne aldı.


 
Genco Erkal, 1 Şubat 2016 tarihinde sahnelenecek Bir Delinin Hatıra Defteri adlı oyunuyla ise bir rekora imza atacak ve ENKA Kültür Sanat Buluşmaları’nda en çok performans gösteren sanatçı olmaya devam edecek.


 
28. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları’nın etkinlik programı için facebook.com/enkakultur  ve twitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilir, etkinlik biletlerine Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat’tan ulaşabilirsiniz.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.