Arama: Akbank Sanat

Judith Liberman ile "Masal Bu Ya"

Akbank Sanat’ta Judith Liberman’la dört hafta boyunca masallar hakkında “Masal Bu Ya” başlıklı bir söyleşi dizisi gerçekleşecek.

Akbank Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi

“Akbank Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi Yarışması” sonuçlandı.

Ocak Ayında Akbank Sanat’ta

Akbank Sanat, Ocak ayında gitarın dünyaca usta dört ismini ağırlıyor.

Akbank Sanat Dünya Müziği Günleri Başliyor

Akbank Sanat, Aralık ayında Dünya Müziği’nin farklı ve heyecan verici müzisyenlerine ev sahipliği yapıyor.

Akbank Sanat’tan Konser

Akbank sanat’tan erık satıe’nin 150. doğum yılı anısına konser

Senaryo Yarışması Başladı

Akbank Kısa Film Festivali'nden Senaryolara Destek...

2. Kore Film Günleri Akbank Sanat'ta

Akbank Sanat'ın Sinema Kuşağı etkinlikleri kapsamında ev sahipliği yaptığı Kore Film Günleri...

Fotoğraf Tutkunları Akbank Sanat'ta Buluşuyor

Kasım ayı boyunca ev sahipliği yapacağı sunum, söyleşi ve forumlar ile fotoğraf tutkunlarını ağırlıyor.

26. Akbank Caz Festivali’nden Seçmeler

26 yıldır caz dünyasının usta isimlerini müzik tutkunlarıyla buluşturan Akbank Caz Festivali, bu yıl da takipçileri için zengin bir program sunuyor. 26. Akbank Caz Festivali,

26. Akbank Caz Festivali Gururla Sunar: “Cazdan Filmler”

Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden Akbank Caz Festivali, bu yıl 26. yaşını kutluyor. Müziğin farklı renklerini 12 - 23 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbullu müzikseverler ile paylaşacak olan...

Akbank Sanat'tan yeni dans performansı

Akbank Sanat Dans Atölyesi, 22 Haziran ve 29 Haziran tarihlerinde yeni performansı Tabula Rasa ile dans tutkunlarıyla buluşuyor

26. Akbank Caz Festivali'nin İki Konseri Açıklandı

Bugüne kadar milyonlarca takipçisi ile giderek yükselen bir grafiğe sahip olan Festival, 26. yılında da birbirinden özel performanslara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Müzikus Ensemble Akbank Sanat Sahnesi'nde

Müzikus Ensemble, 7 Haziran 2016, Salı günü Akbank Sanat sahnesinde müzikseverle buluşuyor...

Suyun İki Yakası

Akbank Sanat, bu yıl 5-27 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleşen Akbank Sanat Çağdaş Vokal Günleri ile birbirinden renkli konserlere evsahipliği yapmaya devam ediyor.

Cage'd Akbank Sanat'ta

Profesyonel dans yaşamına New York’ta devam eden ünlü koreograf Korhan Başaran, geçtiğimiz Kasım ayında ilk kez Akbank Sanat’ta sergilediği yeni dans performası CAGE’d ile bir kez daha dans tutkunlarıyla buluşuyor.

Akbank Sanat'tan Dünya Dans Günü Özel Programı

Akbank Sanat, 29 Nisan Dünya Dans Günü için yerli ve yabancı dansçıların katılımıyla dans dersleri, atölye çalışmaları ve performanslardan oluşan karma bir program hazırladı.

Kısa Film Söyleşileri

7 - 17 Mart tarihleri arasında 28 ülkeden toplam 104 film seyirciyle buluşturan 12. Akbank Kısa Film Festivali, yurt içi ve yurt dışından geniş katılımlı atölye çalışmaları ve söyleşileri ile sektörün önemli isimlerini sinemaseverlerle buluşturuyor.

Paolo Angeli sıradışı performansı ile Akbank Sanat'ta

İtalyan gitarist Paolo Angeli, çekiçleri, pedalları ve değişik hızlarda dönen pervaneleri olan; gitar, bariton gitar, viyolonsel ve davul karışımı enstrümanı ile 24 Şubat 2016, Çarşamba günü Akbank Sanat’ta müzik tutkunlarıyla buluşuyor.

Akbank Sanat Söyleşi: “Bir Usta Bir Hayat” Mario Levi

Akbank Sanat, “Bir Usta Bir Hayat” söyleşileri kapsamında 20 Şubat 2016, Cumartesi günü İstanbul’u, aşkı, hüznü, hayatın karmaşasını en iyi anlatan kalemlerden biri olan ünlü yazar Mario Levi’yi ağırlayacak.

Skydive Trio Akbank Sanat Sahnesi'nde

Caz tutkunlarının gözdesi Skydive Trio, Türkiye’deki ilk konseri için 17 Şubat 2016, Çarşamba günü Akbank Sanat’ta sahne alacak.

Japon sineması İstanbul'a geliyor

Naomi Kawase ve Hayao Miyazaki gibi önemli Japon yönetmenlerinin filmlerinin yer aldığı 12. İstanbul Japon Filmleri Festivali Şubat ayında Beyoğlu Akbank Sanat’ta izleyiciyle buluşacak

Ünlü Koreograf Neel Verdoorn Akbank Sanat'ta

Mekan ve beden arasındaki dinamik ilişkiler üzerine çalışan Neel Verdoorn, kendine özgü hareket dili ile geliştirdiği özel teknikleri düzenleyeceği atölye çalışmasında katılımcılarla paylaşacak.

Akbank Sanat'ta Tango Rüzgarı

Önde gelen klasik gitar sanatçılarımızdan Hüsrev İsfendiyaroğlu, 21 Ocak 2016, Perşembe günü Akbank Sanat’ta gerçekleştireceği Müzik ve Dans konulu etkinlik ile izleyenleri tango ve milongaların büyülü dünyasına götürecek.

Akbank Günümüz Sanatçıları Ödülü.

Çağdaş sanat alanındaki gelişmeleri desteklemek ve genç sanatçılara destek olmak amacıyla Akbank Sanat ve Resim ve Heykel Müzeleri Derneği işbirliğiyle düzenlenen “Akbank Günümüz Sanatçıları Ödülü Yarışması” başvuruları başladı.

Akbank Sanat, Ocak ayında dünyaca ünlü gitar ustalarını ağırlıyor.

Akbank Sanat, Ocak ayında dünyaca ünlü gitar ustalarını ve genç yeteneklerini ağırlıyor.

Korhan Başaran Yeni Dans Performansı.

Profesyonel dans yaşamına New York’ta devam eden ünlü koreograf Korhan Başaran, yeni gösterisi blinDate ile 13 Ocak Çarşamba ve 19 Ocak Salı günü Akbank Sanat’ta...

Dijital Sanatın En Saf Hali.

Akbank Sanat, 16 Aralık 2015 – 13 Şubat 2016 tarihleri arasında ev sahipliği yapacağı Monochrome sergisi ile dijital sanatın en saf haline odaklanıyor...

Usta Kalemler Akbank'ta

Akbank Sanat, Türk edebiyatının usta kalemlerini Akbank Sanat Edebiyat Buluşmaları’nda ağırlamaya devam ediyor.

Hakan Şensoy ve Öğrencileri

Akbank Sanat, klasik müzik alanında ülkemizin önde gelen ustalarını ve öğrencilerini aynı sahnede buluşturmaya

Yeni kent manzaraları Akbank Sanat'ta.

Boris Becker ve Murat Germen‘in video tekniğiyle gerçekleştirdiği “Yeni Kent Manzaları Video Programı: Köln Istanbul” Akbank Sanat’ta izleyiciyle buluşuyor

Yeni Dans Performansı duo Trio...

Akbank Sanat, koreograf Andrew Wojtal'in ''Leopard'' adlı trio projesinin...