Arama: zorlu

Vestel Gururla Yerli Konserleri Zorlu PSM sahnesinde devam ediyor

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, ‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’ kapsamında, Atlantis Yapım işbirliğiyle, yeni sezonda da yerli müzik sahnesinin önemli isimlerini ağırlamaya devam edecek...

MIX – Sesler arası bir deneyim Festivali, Zorlu PSM'de

Zorlu PSM sezona müzik sahnesinin en etkileyici isimlerinin bir araya geldiği yepyeni bir festival ile başlıyor

Ödüllü ve kahkaha garantili "Yoldan Çıkan Oyun" yeni sezonda da devam edecek!

Talimhane Tiyatrosu işbirliği ve Zorlu PSM prodüksiyonuyla sahneye konan Yoldan Çıkan Oyun.

Elektronik müziğin en heyecan verici grubu Moderat, 11 Kasım’da Zorlu PSM’de!

Dünyanın en önemli elektronik müzik sahneleri arasında bulunan Berlin’den çıkan Moderat, Apparat ismiyle tanınan Sascha Ring ve Modeselektor üyeleri...

"Bir Hayal Bir Oyun" yarışması ile geleceğin tiyatrocularının yetişmesine katkıda bulunuyor

Zorlu Holding yepyeni bir proje ile çocukların hayal gücünü harekete geçirecek. “Bir Hayal Bir Oyun” Yarışması ile çocukların hayalleri tiyatro sahnesinde hayat bulacak.

Ramazanda Caz tüm hızıyla devam ediyor

Ramazanda Caz festivali üçüncü büyük konserini 21 Haziran akşamı Zorlu PSM Ana Tiyatro Sahnesi'nde Fas asıllı Fransız şarkıcı Hindi Zahra ile gerçekleştirdi.

İzlandalı post-rock grubu "Sigur Ros" ile buluşmaya çok az kaldı! Ön grup Ah! Kosmos

Nordik müzik sahnesinin büyüleyici grubu Sigur Rós, uzun zamandır beklenen canlı performansıyla Türkiye'de ilk kez 11 Haziran 2016'da,

39 Basamak sezonun son oyunuyla sahnede

Bülent Şakrak ve Okan Yalabık’ın, Engin Hepileri ve Demet Evgar’la birlikte baş döndürdüğü “39 Basamak”; sezonun son İstanbul oyunuyla 18 Mayıs’ta Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde!

Performans sanatı ile müziği buluşturan HerAnHerŞeyOlabilir, Zorlu PSM'de

Dijital altyapı ve analog yaklaşımın bir arada sunulduğu konsept performansları ile en özgün performanslarından biri olan HerAnHerŞeyOlabilir, 24 ve 25 Mayıs tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde...

Unutulmaz Anadolu Türküleriyle Erkan Oğur & İsmail Hakkı Demircioğlu...

‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’ kapsamında, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde Mayıs ayında müzikseverlerle buluşacak sıradaki isim unutulmaz Anadolu türkülerinden oluşan repertuvarı ile Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu olacak.

Teho Teardo & Blixa Bargeld, yeni albümleriyle 13 Mayıs’ta Zorlu PSM sahnesinde

Teho Teardo & Blixa Bargeld, İtalyanca’da siyah (simsiyah) anlamına gelen “Nerissimo” adını verdikleri yeni albümleri, siyahın içindeki tüm renkleri barındırdığı gibi müziğin tüm olasılıklarını da dinleyenlere sunuyor.

Rock müziğin sevilen grubu mor ve ötesi, Zorlu PSM'de

Her hafta Salı günleri ayrı bir müzik ziyafetine ev sahipliği yapan Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki ‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’’ 10 Mayıs Salı akşamı Drama Sahnesi’nde rock müziğin sevilen grubu mor ve ötesi’ni ağırlıyor.

Esra Kayıkçı, ilk solo albümü "Bozgun Hatıra" ile 11 Mayıs’ta Zorlu PSM' de!

2011 yılı Jamzz yarışması finalistlerinden Esra Kayıkçı, ilk solo albümü ‘Bozgun Hatıra’ lansman gecesi için 11 Mayıs Çarşamba akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi Stüdyo sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

Müzik dünyasının "bilge kadını" Patti Smith, 23 Haziran'da Zorlu PSM'de!

Hayatının her döneminde özgür ruhunu sanatının her alanına yansıtan Patti Smith, 23 Haziran Perşembe akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin unutulmaz konuklarından biri olacak.

Nil Karaibrahimgil, "Vestel Gururla Yerli Konserleri" Kapsamında Zorlu PSM'de

Her hafta Salı günleri ayrı bir müzik ziyafetine ev sahipliği yapan Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki ‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’’ 3 Mayıs Salı akşamı Ana Tiyatro’da müzik sahnesinin en renkli karakteri Nil Karaibrahimgil’i ağırlıyor.

Garanti Caz Yeşili Konserleri Kapsamında "Uluslararası Caz Günü"nde Ünlü Sanatçıları Ağırlıyor!...

Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında, Ece Göksu & Neşet Ruacan Trio ve Jülide Özçelik, 30 Nisan Uluslararası Caz Günü’nde Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Drama Sahnesi’ne konuk oluyor.

Zorlu PSM'deki Vestel Gururla Yerli Konserleri’nin bu haftaki konuğu, Güçlü Sesi ile Göksel oldu

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, müzik sahnesinin birbirinden değerli grup ve sanatçılarını, ‘Vestel Gururla Yerli Konserleri” serisinde ağırlamaya devam ediyor.

Yasmin Levy Biletleri Tükeniyor!

“Acıyı güzelleştiren kadın” olarak bilinen Yasmin Levy, Omia İnşaat sponsorluğunda Good Music in Town konserleri serisi kapsamında IEG Live ve Piu Entertainment işbirliğiyle 5 Mayıs 2016 günü İstanbul’da Zorlu PSM’de sahne alacak.

İzlandalı post-rock grubu "Sigur Ros", 11 Haziran'da Zorlu PSM'de!

Post-rock sahnesinin büyüleyici grubu Sigur Ros, uzun zamandır beklenen canlı performansıyla Türkiye'de ilk kez 11 Haziran 2016'da, ‘Sahne Üstü Ayakta Konser’ düzeninde, Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Ana Tiyatro’da.

Gelmiş geçmiş en iyi müzisyenler arasında gösterilen Meredith Monk,

Gelmiş geçmiş en iyi müzisyenler arasında gösterilen Meredith Monk, ‘Garanti Caz Yeşili’ konserleri kapsamında 28 Nisan’da Zorlu PSM’de!

"Yoldan Çıkan Oyun"a iki değerli tiyatro ödülü!...

Ekranın sevilen komedi oyuncuları Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan ve Öner Erkan’ın rol aldığı, Talimhane Tiyatrosu işbirliği ve Zorlu PSM prodüksiyonuyla sahnelenen “Yoldan Çıkan Oyun” tiyatro oyunu,

Unutulmaz şarkıların sahibi dünyaca ünlü müzisyen Damien Rice, Zorlu PSM’de!

Günümüzün en önemli şarkıcı ve şarkı sözü yazarları listesinde zirvedeki İrlandalı sanatçı Damien Rice, birbirinden sevilen şarkılarıyla 29 Temmuz’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Tiyatro sahnesinde olacak.

İstanbul ve Berlin Caz Sahnesi Zorlu PSM'de Buluşuyor

Kabak & Lin Records tarafından, Goethe-Institut desteğiyle Berlin ve İstanbul müzik dünyasını bir araya getirecek ve 12-17 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen XJAZZ Festivali’nin önemli konserlerine Zorlu PSM ev sahipliği yapacak.

Stacey Kent, Garanti Caz Yeşili Konserleri kapsamında 21 Nisan'da, Zorlu PSM'de!

Stacey Kent, 21 Nisan'da Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Drama Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşacak.

‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’nde Nisan ayı MFÖ konseri ile başlıyor

Salı günlerimizi müzikle buluşturan Vestel Gururla Yerli Konserleri, Nisan ayına pop ve rock müzik sahnelerinin kült grubu MFÖ ile başlıyor.

Özgün Müzikleri ile Empyrium, 2-3 Eylül’de İlk Kez Zorlu PSM’de!

Kurulduğu 1994 yılından bu yana dünyanın en kendine özgü gruplarından biri olmayı başaran Empyrium, Türkiye’de ilk kez 2 ve 3 Eylül tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde iki gece üst üste müzikseverlerle buluşacak.

39. Basamak Zorlu Psm de

Kahkahası ve heyecanı hiç bitmeyen “39 Basamak”, 30-31 Mart’ta Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde! Demet Evgar, Engin Hepileri, Bülent Şakrak ve Okan Yalabık’ın birlikte rol aldığı oyun korku, gerilim ve komediyi büyülü bir formülle buluşturuyor.

"Vestel Gururla Yerli Konserleri" Zorlu PSM'de bu hafta Duman'ı ağırlıyor

Salı günlerini müzikle buluşturan Zorlu PSM’deki Vestel Gururla Yerli Konserleri’nin bu haftaki konuğu başarılı rock grubu Duman olacak.

Flamenkonun Divası Sara Baras Geliyor

Flamenko’ nun yıldızı dünyaca ünlü İspanyol Sara Baras, IEG Live ve Piu Entertainment işbirliğiyle 7 Mayıs 2016 günü İstanbul’da Zorlu PSM’de sahne alacak.

"Ağır Roman" tiyatro yorumuyla Zorlu PSM'de sanatseverlerle buluşuyor.

Prömiyeri, 16 Şubat’ta Eskişehir’de yapan oyun, ilk kez Zorlu PSM’de izleyicinin karşısına çıkıyor.

Bir gitar virtüözü, nefes kesen kostümler ve dünyanın en yetenekli dansçıları

‘Benise: The Spanish Guitar’ 19 Mart’ta Zorlu PSM’ye geliyor

“Digital Revolution” Zorlu PSM’de açıldı

Avrupa’nın en değerli sanat merkezlerinden Barbican Centre’ın yarattığı Digital Revolution sergisi, Zorlu Holding’in ana sponsorluğunda, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde açıldı.

Ayhan Sicimoğlu's Mambo Delight; 23 Şubat Salı 2016

Vestel Gururla Yerli Konserleri' serisi bu sefer de, Türkiye'nin en önde gelen perküsyon sanatçılarından biri olan Ayhan Sicimoğlu ile buluşturuyor.

Yasmin Levy Yeniden İstanbul’da

“Acıyı güzelleştiren kadın” olarak bilinen Yasmin Levy, IEG Live ve Piu Entertainment işbirliğiyle 5 Mayıs 2016 günü İstanbul’da Zorlu PSM’de sahne alacak.

Vestel Gururla Yerli Konserlerinde bu salı konuklar Zorlu PSM'de Kurtalan Ekpres ve Şevval Sam'dı.

‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’ Zorlu PSM’de Şevval Sam &Kurtalan Ekspres ile devam etti.