Dans Tümü

Grandmaster Flash dünyanın en ateşli breakdance yarışması


Sizce Nasıl?

Türkiye’nin en büyük hiphop etkinliği olan ve heyecan verici kapışmaların gerçekleşeceği Burn Battle School 22 Ekim Cumartesi VW Arena'da yapılacak...


Efsane hiphop yıldızı Grandmaster Flash dünyanın en ateşli breakdance yarışması Burn Battle School için İstanbul’a geliyor


Türkiye’nin en büyük hiphop etkinliği olan ve heyecan verici kapışmaların gerçekleşeceği Burn Battle School 22 Ekim Cumartesi VW Arena’da yapılacak. Hiphop ve rap’in yaşayan efsanesi Grandmaster Flash, Ceza ve Sansar Salvo gibi isimlerin de sahne alacağı bu muhteşem hip-hop buluşmasını kaçırmayın!


2012 yılından beri dünyanın farklı yerlerinde düzenlenen Burn Battle School, 22 Ekim Cumartesi günü İstanbul’da yapılacak. MC’leri, DJ’leri ve graffiti sanatçılarıyla dünya standardında bir B-Boy yarışması olan etkinlik düzenlendiği ilk günden bu yana binlerce hip-hop tutkununu ve efsanevi dansçıları bir araya getiriyor. İstanbul’da ilk kez gerçekleşecek olan etkinlikte Türkiye’nin en iyi 16 bboy grubu danslarıyla birbirine meydan okuyacak.


Hiphop’un yaşayan efsanelerinden , son zamanlarda Netflix’te yayınlanan ‘Get Down’ dizisiyle gençliğini ekranlarda gördüğümüz Grandmaster Flash Burn Battle School için İstanbul’a geliyor. Flash, hiphop DJ’liğinin öncüleri arasında yer alıyor ve 1970’lerde çığır açan DJ teknikleri bugün dünyadaki tüm DJ’ler tarafından kullanılıyor. Rock and Roll Hall of Fame’e giren ilk hip-hop sanatçısı olan ve The message, White Lines, It’s nasty, New York, New York gibi unutulmaz hitlere imza atan efsane DJ Grandmaster Flash, büyük hip-hop buluşması için İstanbul’da olacak.

 

Türkçe rap müziğini dünyaya tanıtan, 2 MTV ödüllü ve son olarak Sziget festivalinde headliner olarak performans gösteren ilk Türk Rap Star olan Ceza da Burn Battle School’da sahne alacak. Ceza’nın açtığı yoldan ilerleyen ve Türkiye’de genç neslin en çok dinlediği rapçi olan Sansar Salvo da gece boyu performansıyla heyecanı üst seviyeye taşıyacak.

 

Heyecanlı kapışmalarda kazanan 7500 TL para ödülü alacak.

Biletler Biletix

Ücret: 50 TL


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.