Müzik Tümü

Harun Kolcak Palladium Atasehir'de


Sizce Nasıl?

Palladium Ataşehir, konserlerine, 25. sanat yılını kutlayan Harun Kolçak ile devam ediyor.

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 'Music On The Bridge' sahnesindeki konserlerine Harun Kolçak ile devam ediyor. Sanatçı 25 Mart Cumartesi Günü izleyicilere duygu yüklü anlar yaşatacak.
Harun Kolçak, unutulmaz şarkılarını sanatçı arkadaşlarıyla birlikte seslendirdiği son albümü Çeyrek Asır'da bulunan şarkıları da dahil olmak üzere en sevilen şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan söyleyecek.
Sanatçının 25 Mart Cumartesi günü saat 19.00'da Palladium Ataşehir’de gerçekleştireceği unutulmaz konser, ücretsiz olarak izlenecek.

Palladium Alışveriş Merkezi Hakkında
Tahincioğlu Gayrimenkul ve Gençoğlu İnşaat tarafından 230 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen, JLL Türkiye tarafından yönetilen ve İstanbul Anadolu yakasının elit yerleşim bölgelerinden Ataşehir’de yer alan Palladium AVM’de 192 mağaza yer alıyor. 34.000 m²’lik bir alanda kurulan ve 40.000 m² kiralanabilir alana sahip Palladium’da; mağazalar, kafe & restoranlar, sinema salonları, çocuk eğlence parkları ve hipermarket’in yanında 2.500 araçlık ücretsiz kapalı otopark, vale, revir, vestiyer, ücretsiz müşteri servisi, çocuk tuvaleti gibi ziyaretçilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek hizmetler yer almaktadır.
www.palladiumatasehir.com.tr


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.