Dans Tümü

Holiday On İce İlk Kez İstanbul'da


Sizce Nasıl?

Dünyada 327 milyonu aşkın izleyiciyle Guinness Rekorlar Kitabı’na giren ünlü buz revüsü HOLIDAY ON ICE en tutkulu gösterisi

DÜNYADA 327 MİLYON KİŞİNİN İZLEDİĞİ DEV PRODÜKSİYON HOLIDAY ON ICE İLK KEZ İSTANBUL’DA

 

Dünyada 327 milyonu aşkın izleyiciyleGuinness Rekorlar Kitabı’na giren ünlü buz revüsü HOLIDAY ON ICE en tutkulu gösterisi “Passion” ve muhteşem kadrosu ile Nisan ayında ilk kez İstanbullular ile buluşacak.

 

IEG Live organizasyonuyla Türkiye’ye gelecek olan Holiday On Ice, 70. Yılını“Passion” adlı gösterisi ile İstanbul’da kutlayacak. Olimpiyat şampiyonu buz pateni artistlerinin sahne aldığı gösteri, 8-9-10 Nisan’da Ülker Arena,16-17 Nisan’da Volkswagen Arena’da izleyiciyle buluşacak.

 

 

Buz üzerindeki büyük tutku

İçerisinde bale, dans, akrobasi, tiyatro, müzik, opera, illüzyon gibi çeşitli unsurları içeren Holiday In Ice Passion gösterisi, buz pateni artistlerinin deneyimlerinin sergilendiği bir yolculuğa çıkarıyor. Çeşitli ülkelerin Olimpiyat şampiyonlarının yer aldığı, buz pateni artistlerinin henüz çocukken kurduğu hayallerden ve yaşantılarından ilham alınan bumuhteşem gösteride, sıra dışı yetenekler, dostluklar ve büyük aşklar eşliğinde; inişli-çıkışlı bir yaşam, ilerleme hırsı, sıkı antrenmanlar ve yorulmak bilmeden sürdürülen coşku dolu anlar sahne ışıkları altında sergileniyor. Nefes kesen aksiyon sahneleriyle heyecanı doruklara taşıyacak olan gösteri, etkileyici müzikleri, görkemli kostümleri ve modern teknolojiyle her yaştan izleyiciye unutulmaz anlar yaşatacak.

 

Her yıl 30’u aşkın şehirde yüzlerce gösteri

1943 yılı aralık ayında ABD’de küçük bir otel atraksiyonu olarak sunulan ilk gösteriden bugüne yenilikçi ve orijinal gelişmelerle büyüyen Holiday On Ice, dünyanın en beğenilen şovu ünvanını kazandı. Dünya çapında her yıl 30’u aşkın şehirde misafir olarak yüzlerce gösteri ile buz üstünde yer alan Holiday On Ice Passion ise geçen sezon sadece Almanya’da yarım milyon izleyici tarafından ayakta alkışlandı.

 

Merakla beklenen Holiday On Ice Passion’un İstanbul gösterisi biletleri Biletix’te…

 


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.