Müzik Tümü

İçimizi Isıtacak Performanslar Jazz Company'de...


Sizce Nasıl?

Caz ve blues müziğin önde gelen müzisyenlerinin sahne aldığı, Taksim’de yer alan Jazz Company’nin Aralık ayı programında birçok özel performans yer alıyor...


Caz ve blues müziğin önde gelen müzisyenlerinin sahne aldığı, Taksim’de yer alan Jazz Company’nin Aralık ayı programında birçok özel performans yer alıyor. Jazz Company’de 2 Aralık Cuma akşamı Sevil Esen’in yorumuyla dönemin 45’likleri, 9 Aralık Cuma akşamı dünya müziklerinin seçkin örneklerinden oluşan repertuvarları ile özel sahne şovlarını birleştiren Two Man Show, 16 Aralık Cuma akşamı ise Manouche-u Âlâ grubu müzik sever ile buluşacak. Ayrıca ünlü caz sanatçısı İlham Gencer, Yılbaşı Partisi ile 31 Aralık Cumartesi akşamı Jazz Company’de olacak.

 

Türkçe şarkılardan oluşan repertuarını kendine özgü ses ve caz formundaki yorumuyla müzik severler ile buluşan Sevil Esen, 2 Aralık Cuma akşamı dönemin 45’liklerini seslendirecek.


Yerli ve yabancı binlerce müzikseverin takip ettiği Kubilay Kan ve Doğan Kospançalı, Two Man Show performansı ile 9 Aralık Cuma akşamı en sevilen caz şarkılarını seslendirirken, bir Gypsy Jazz grubu olan Manouche-u Âlâ, 70’ler, 80’ler ve 90’ların popüler şarkıları ile 16 Aralık Cuma akşamı sahne alacak. 

 

Farklı ambiyansı ile de büyük beğeni toplayan, yılbaşına özel dekorasyonu ve sürprizleri ile yeni yıl akşamı için özel bir alternatif olan Jazz Company’de ünlü caz sanatçısı İlham Gencer, yılbaşına özel hazırladığı repertuarları ile farklı bir gece yaşatacak.

 

Menüsünde yer alan "Summertime", "Blue Moon" kokteylleri ve "Caz Yemeği" ile damak zevkine hitap eden Jazz Company, her Cuma akşamı 22:00-01:00 saatleri arasında canlı caz performansları, blues müzik dinletileriyle, caz severlerin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 313 83 83 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

 

JAZZ COMPANY ARALIK 2016 TAKVİMİ


2 ARALIK 2016 / Sevil Esen’le 45’likler
9 ARALIK 2016 / Two Man Show
16 ARALIK 2016 / Manouche-u Ala
31 ARALIK 2016 / İlham Gencer ‘le Unutulmaz Yılbaşı Partisi
Yer: Jazz Company - Elite World İstanbul Otel
Adres: Şehit Muhtar Cad. No: 42 Taksim İstanbul
Tel: 0212 313 83 83 / infoistanbul@eliteworldhotels.com.tr / www.eliteworldhotels.com.tr


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.