Sergi Tümü

İstanbul sıra dışı bir sergi'ye hazırlanıyor


Sizce Nasıl?

Duvarların arasından çıkıp bir ''OH'' demeye ne dersiniz?

Genç sanatçı alışıla gelmişin aksine sergisini İstanbul'un en kalabalık yeri olan Taksim'de sokakta yapmaya karar vermiş, gençleri ve alternatif yaratıcı fikirleri her zaman destek veren newsanat olarak hepinizi 19 Kasım 2017 pazar günü genç sanatçımızın sergisine gitmenizi öneririm.

İsmi 'Oh Etkisi' olan serginin sanatçısında birde mesaj var.

Hayatınızın bir köşesinde kalmış etkisiz düşünceler, insanlar, planlar vardır hep. Günden güne sizi yokluklarıyla rahatsız etmezler, kendilerini özletmezler veya kafanızı kurcalamazlar, size yakınlaşana dek. İşte o an, onu gördüğünüzde, yaptığınızda, hissettiğinizde bir 'oh' çekersiniz. Bu olmayan şey bir anda dudaklarınızın arasındaki 'oh'a sebep olur. 
Şehrin farklı alanlarında gezdiğimiz sergiler dışına çıkarak, sokaklarda eksikliğini hissetmediğimiz fakat kolunuzda çantanız aceleniz üstünüzdeyken karşınıza çıkarak günlük rutininize bir 'oh' ekleyecek sergiyi belki de en uzak köşelerden beklemekteydiniz. 

 Duvarlar arasından çıkıp, hava alıp bir 'OH' demeye kendilerini dışarıya atan resimler gün içerisinde sizi beklemekte olacaktır. 

Saygılarımla 
Yasemin Okumuş 

SERGİ

Tarih: 19 Kasım Pazar 
Yer: Firuzağa mahallesi, Firuzağa Camii sokak, Beyoğlu, İstanbul 

 


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.