Tiyatro Tümü

K! KÜLTÜRAL PERFORMING ARTSta Moğollar, Biraderler Cabaret, Manuş Baba Gösterileri


Sizce Nasıl?

K! Kültüral Performing Arts'ta bu hafta Biraderler Cabaret ve Manuş Baba sahne alıyor.

Başta sahne sanatları olmak üzere, bütün sanatların icra edilebilmesi adına kurulan K! Kültüral Performing Arts; tiyatroyu, müzikali, konseri ana eksene alarak kabare kültürünü yeşertmek için eğlenceli ve anlamlı bir deneyim sunan Biraderler Cabaret’i ağırlayacak. Biraderler Cabaret hızlı ve enerjik şovuyla 5 Mayıs Cuma akşamı saat 21.00’de K! Kültüral Sahnesi'nde! ​Biletler Biletix'te ve K! Kültüral Performing Arts gişelerinde.

Müziği, aşkı, kültürü ve hüznü ile kendisini çok etkilediğini dile getirdiği Çingenelerin arasından gelen "Manuş" adıyla bir bütünlüğe kavuşan ve son dönemin  pop – rock ve deneysel tarzdaki kendi cover ve besteleriyle adını duyuran Manuş Baba, benzersiz performansıyla 6 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21:00’de K! Kültüral Sahnesi'nde! Biletler Biletix'te ve K! Kültüral Performing Arts gişelerinde. 

MAYIS AYI PROGRAMI:.

  • Biraderler Cabaret - 5 Mayıs (Tiyatro)
  • Manuş Baba:  - 6 Mayıs (Konser)
  • Moğollar - 12 Mayıs (Konser)
  • Hüsnü Arkan:  - 13 Mayıs (Konser)
  • Nev:  - 20 Mayıs (Konser)
  • Burhan Öçal ve Çellistanbul : - 26 Mayıs (Özel Konser)

“İnsanları birbirine bağlayabilecek güzellikleri bir araya getirdik, saçlarımızı taradık, losyonlarımızı sürüp, ayakkabılarımızı parlattık ve artık gösteriye hazırız” mottosuya yola çıkan, kurucuları Tuğrul Arsever, Mert Yavuzcan, Arda Aydın olan Biraderler Cabaret komik, neşeli, hızlı bir gösteri vaat ederken, bildiğimiz, tanıdığımız, çok sevdiğimiz şarkıların en güzel halini jazz akorlarıyla bütünleştirip, kaliteli bir gösteriye dönüştürmektedir.  Orkestra Şefi / Piyano : Orçun Tekelioğlu, Elektrik Bas / Kontrabas: Utku Akıncı, Davul / Perküsyon: Bilal Nazlıgül, Saksofon: Doruk Bora, Yapım: Arda Aydın, Yazan & Yöneten: Arda Aydın, Orkestra Düzenleme: Orçun Tekelioğlu, Koreograf: Yasemin Gezgin Yavuzcan, Sahne Tasarımı: Cihan Aşar, Kostüm Tasarımı: Onur Uğurlu

Yakup ALMELEK ve Yağmur YAĞMUR’un öncülüğünde, bir metal kesim atölyesinin sanat mekanına dönüştürülmesi ile kurulan K! Kültüral Performing Arts, başta sahne sanatları olmak üzere; maddenin manası ve uygarlığın mayası olan tüm sanatların icra edilebilmesi adına 2016 yılında kurulmuştur. Tek amacı ‘sanat üretimi’ olan K! Kültüral Performing Arts bağımsız bir kültür, sanat ve performans alanıdır. Sanatı sanatseverler ile buluşturacak olan K! Kültüral Performing Arts, dünyanın her hangi bir yerindeki sanat eserlerini kendi bünyesinde ağırlamak ve kendi bünyesinden çıkaracağı eserleri dünyanın dört bir yanına ulaştırmak için çabalamaktadır. Konserler, tiyatro oyunları, interaktif gösteriler, film gösterimleri, sergiler, festivaller, özel etkinlik ve workshoplar yapacaktır. 500 m2'lik alana kurulu, özel lezzetlerin de sunulduğu bir barı da olan K! Kültüral Performing Arts 150 kişilik oturmalı, 750 - 1000 kişilik ayakta seyirci kapasitesine sahiptir. Medya Sponsoru Power Group.

Tel: 0 212 281 81 55 / 45

Fax: 0212 218 81 47

Web: www.kultural.club

Adres: Yeşilce Mah. Donatım Sok. No: 5 /A 34418  4. LEVENT, SANAYİ /İSTANBUL

Instagram: kulturalperformingarts

Facebook: kulturalperformingarts

Twitter: kperformingarts


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.