Müzik Tümü

Kaliteli canlı müzik için sizi Kulis’e alalım!


Sizce Nasıl?

İstanbul’un eğlence hayatına yepyeni bir soluk getiren, kaliteli canlı müzik dinlemek isteyenlerin Bebek’teki uğrak noktası Kulis’in Mart ayı programı yine dopdolu!

Kaliteli canlı müzik için sizi Kulis’e alalım!

 

İstanbul’un eğlence hayatına yepyeni bir soluk getiren, kaliteli canlı müzik dinlemek isteyenlerin Bebek’teki uğrak noktası Kulis’in Mart ayı programı yine dopdolu! İrem Candar’dan TNK’ye, Güvenç Dağüstün’den Sarp’a ünlü müzisyenler kulaklarınızın pasını silmek için yine sahnede olacak.

Kaliteli canlı müzik için sizi Kulis’e alalım!

 

 

İstanbul’un eğlence hayatına yepyeni bir soluk getiren, kaliteli canlı müzik dinlemek isteyenlerin Bebek’teki uğrak noktası Kulis’in Mart ayı programı yine dopdolu! İrem Candar’dan TNK’ye, Güvenç Dağüstün’den Sarp’a ünlü müzisyenler kulaklarınızın pasını silmek için yine sahnede olacak.

 

 

 

Mart ayı Kulis programı

 

1 Mart Salı 22.00 İrem Candar

2 Mart Çarşamba 22.00 Metin Türkcan - Murat İlkan

3 Mart Perşembe 22.30 Güvenç Dağüstün

4 Mart Cuma 23.00 RockStar Galactica

5 Mart Cumartesi 23.00 Sarp

7 Mart Pazartesi 21.30 Lokal Anestezi

 

 

9 Mart Çarşamba 22.00TNK

 

 

10 Mart Perşembe 22.30 Güvenç Dağüstün

11 Mart Cuma 23.00 RockStar Galactica

12 Mart Cumartesi 23.00 Sarp

14 Mart Pazartesi 21.30 Lokal Anestezi

15 Mart Salı 22.00 Can Algeç

 

 

16 Mart Çarşamba 22.00Özge Fışkın

 

 

17 Mart Perşembe 22.30 Güvenç Dağüstün

 

 

18 Mart Cuma 23.00 RockStar Galactica

19 Mart Cumartesi 23.00 Sarp

21 Mart Pazartesi 21.30 Lokal Anestezi

22 Mart Salı 22.00 Ozan Ünlü

23 Mart Çarşamba 22.00Banu Güven Trio

24 Mart Perşembe 22.30 Güvenç Dağüstün

25 Mart Cuma 23.00 RockStar Galactica

 

26 Mart Cumartesi 23.00 Sarp

 

 

28 Mart Pazartesi 21.30 Lokal Anestezi

29 Mart Salı 22.00 Kulis'te Fasıl (Konuk Sanatçı Özge Eyüpoğlu)

30 Mart Çarşamba 22.00Tuna Kiremitçi & Atlas Akustik

31 Mart Perşembe 22.30 Güvenç Dağüstün

 

 

 

Program ve Sanatçı Detayları:

 

Kulis’te Mart ayının açılışını İrem Candar yapıyor. Teoman'la yaptığı unutulmaz düetlerle adını duyuran ve albümü 'Erik Ağacı" ile alternatif müziğin iddialı isimleri arasında yer alan İrem Candar, ruhunuzu uçurmak için sahnede olacak.

Murat İlkan ve Metin Türkcan Akustik, daha önce yer aldıkları gruplarda ve kendi solo projelerinde icra ettikleri şarkıların yanı sıra çalmaktan ve söylemekten zevk aldıkları, kült olmuş parçalardan oluşan repertuarlarıyla 2 Mart’ta Kulis’te…

Mart ayı boyunca her perşembe sahne Güvenç Dağüstün’e emanet! Opera sanatçısı olan Dağüstün, Fazıl Say’ın “Nazım” adlı eserini Fazıl Say, Genco Erkal ve Sertab Erener ile birlikte seslendirdi. Fazıl Say ile birlikte bir resital verdi ve Say’ın şarkılarının Türkiye’de ilk kez seslendiren isim oldu. Frank Sinatra’dan Bülent Ortaçgil’e, Cem Karaca’dan Sting’e uzanan repertuarıyla Güvenç Dağüstün’ü tekrar tekrar dinlemek isteyeceksiniz.

 

2005 yılında sevdikleri rock, funk ve pop parçalardan oluşan bir repertuar hazırlayarak sahne almaya başlayan Rockstar Galactica, 2015 sonunda ekipteki bazı değişikliklerle beraber hayata döndü. Kulis için yeni bir repertuar hazırlayan Rockstar Galactica, Mart sonuna kadar her cuma sahnede olacak.

 

Kulis’te cumartesi demek Sarp demek! Bir Ümit Besen klasiği “Nikah Masası”nı rock tarzında yorumlayarak Türkiye’deki cover anlayışına yeni bir boyut kazandıran Sarp’ın muhteşem performansını dinlemek için cumartesi akşamı Kulis’e buyrun.

Pazartesi akşamlarınıza renk katmak istiyorsanız, Kulis’e gitmelisiniz. Çünkü mart ayı boyunca Kulis Sahne çok farklı bir talk şova ev sahipliği yapacak. “Türkiye’nin televizyonda yayınlanmayan ilk ve tek talk şovu“ sloganıyla ünlenen Lokal Anestezi ile Erim Özşen, 10. sezonunu Kulis Sahne’ye taşıyacak. Lokal Anestezi’nin sansürsüz, kamerasız ve müzik dolu sohbetini kaçırmayın.

 

2011 yılında Söyle Ruhum albümünü ile başarılı bir çıkış yakalayan TNK, 9 Mart akşamı TNK Trio Akustik performansıyla dinleyicilerine özel bir gece yaşatacak. “Söyle Ruhum” isimli albümüyle 38. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde “En İyi Çıkış Yapan Grup” ödülüne layık görülen TNK’nin 3. stüdyo albümü Melankoli’de az en diğer albümleri kadar ilgi gördü. TNK’nin eskisiyle yenisiyle tüm şarkılarını bir de akustik olarak dinlemek için 9 Mart’ı kaçırmayın.

 

Birçok dizinin müzik-ses yapımında, reklam müziklerinde, beste ve aranjmanda imzası bulunan Can Algeç, “Kurtlar Vadisi”, “Yabancı Damat”, “Haziran Gecesi” gibi TV dizilerinin ve "Anlat İstanbul” filminin müzik yapımlarında Gökhan Kırdar’la birlikte çalıştı. Ajda Pekkan’ın sevilen şarkıları “Cool Kadın” ve “Vitrin”in de bestecisi olan Can Algeç, 9 Şubat’ta zengin repertuarındaki parçaların yanı sıra ilk albümü “Şarkılar”dan muhteşem şarkıları da dinleyicilerle paylaşacak.

 

Müzik kariyerine üniversite yıllarında kurduğu farklı müzik gruplarıyla başlayan Özge Fışkın, 10 Şubat’ta Kulis Sahne’de son albümü “Her Şeyin 1 Zamanı Var”daki yepyeni şarkılarını da seslendirecek.

 

 

Uzun yıllardır televizyon ekranlarından tanıdığınız Banu Güven, caz standartlarından bossa novaya, bolerolardan popüler eserlerin farklı yorumlarına uzanan bir repertuarıyla 23 Mart akşamı Kulis Sahne’de…

 

29 Mart akşamı çok çok özel bir gece geçirmeye hazır olun! Çünkü Kulis’te Fasıl var! Konuk sanatçı ise Özge Eyüpoğlu… Özge Eyüpoğlu, Barok- Osmanlı döneminden modern Türk müziği eserlerine uzanan geniş bir repertuvara sahip. 2014 Nisan ayında yayımladığı ilk albümü “Meftun” ile başarılı bir çıkış yakalayan sanatçı, bu albümde caz altyapıları ile Türk sanat Müziği'ni buluşturdu.

 

Affet (Müslüm Gürses), Bu Aşk Burada Biter (Haluk Levent), Amazon (Ajda Pekkan), Sana Dair (Kumdan Kaleler) gibi klasikleşmiş şarkıların yaratıcısı Tuna Kiremitçi ve Atlas, çok özel bir programla 30 mart akşamı sahneye çıkacak. Tuna Kiremitçi, Burak Aldinç, Selim Öztunç, Murat Kulaksızoğlu ve Hasan Köseoğlu kadrosuyla sahne alacak grup, kendi şarkılarının yanı sıra sevdikleri yerli ve yabancı parçalara da yer verecek.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.