Tiyatro Tümü

Kışkırtıcı, Hüzünlü, Çağdaş Bir Aşk Masalı


Sizce Nasıl?

Genç oyuncular Merve Bulut ve Ümit Yaşar Bekar’ın birlikte rol aldığı “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” kışkırtıcı...

KIŞKIRTICI, HÜZÜNLÜ, ÇAĞDAŞ BİR AŞK MASALI: “ÖLÜMCÜL ÇOCUK PARKI YARALARI” 
 
Genç oyuncular Merve Bulut ve Ümit Yaşar Bekar’ın birlikte rol aldığı “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” kışkırtıcı, yalnız, hüzünlü ama zaman zaman da güldüren çağdaş bir aşk masalını sahneye taşıyor. Farklı zaman kurgusuyla da dikkat çeken “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”, 9 Mart Cuma akşamı TOY İstanbul’da sahnelenecek.
 
Kayleen ve Doug’ın sekiz yaşındalarken okul revirinde karşılamaları, büyük bir aşka ve kronik bir yaralanmaya dönüşür. Aşk yaraları sarabilir mi? Ya aşkın kendisini yaralamışsak? İyileşmek mümkün mü? “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” sevmek, sevilmek, büyümek, yaralanmak ve yaraları sarmakla ilgili tüm mahremiyetimize ışık tutan, aşkı kendimizde yeniden keşfetmemiz için cesaretlendiren, kışkırtıcı, yalnız ve hüzünlü çağdaş bir aşk masalı...
 
Aşka, arkadaşlığa, büyümeye, yaralara, iyileşmeye dair hikâyesiyle yürek burkan ama aynı zamanda da güldüren “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”, TOY İstanbul’un kendi prodüksiyonu olan üçüncü oyunu. 2010 Pulitzer Drama Ödülü finalisti, bol ödüllü oyun yazarı Rajiv Joseph’in kaleme aldığı, Sami Berat Marçalı’nın dilimize çevirdiği, yönetmen koltuğunda Barış Gönenen’in oturduğu “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”nın yönetmen yardımcılığını Beybin Başerdem yapıyor. Oyunun ışık ve dekor tasarımını Onur Alagöz, proje asistanlığını ise Yeşim Çelebi üstleniyor.
 
Tek perdelik “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” oyunu, 9 Mart 2018 Cuma akşamı saat 20.30’da TOY İstanbul’da sahnelenecek. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve her gün 13.00’ten itibaren açık olan TOY İstanbul gişesinden temin edilebilir.
 
 
Adres: Maçka Gmall – Harbiye, Kadirgalar Cad. 
No:3 34367 Maçka/İstanbul
Tel: +90 212 970 28 69


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.