Sinema Tümü

Kızkaçıran'ın "DELİKANLI AHMET"ine klip!


Sizce Nasıl?

Korhan Uğur’un yazıp yönettiği, 8 Nisan’da vizyona girecek olan Kızkaçıran filminin ana karakteri Ahmet için hazırlanan “DELİKANLI AHMET” şarkısının klibi yayında!

Korhan Uğur’un yazıp yönettiği, 8 Nisan’da vizyona girecek olan Kızkaçıran filminin ana karakteri Ahmet için hazırlanan “DELİKANLI AHMET” şarkısının klibi yayında!


Söz ve müziği Tufan Aydın’a ait olan şarkıyı aynı zamanda ‘Delikanlı Ahmet’ karakterine hayat veren Emir Benderlioğlu seslendiriyor. Benderlioğlu çiftinin yer aldığı keyifli klibin yönetmeni ise Kerem Altın.

ŞARKI ADI : “Delikanlı Ahmet” (KIZKAÇIRAN 2016)

Söz & Müzik : Tufan Aydın

Yorumlayan : Emir Benderlioğlu

Klip Yönetmeni: Kerem Altın


Klip linki;

 

Sağsalim’in yazarı Korhan Uğur’dan macera dolu bir yol komedisi!

 

Saygın Film ve Serpil Altın Film’in yapımcılığında, Menemen Prodüksiyon’un ortak yapımcılığında, Sağsalim’in yazarı Korhan Uğur’un yönetmenliğinde yepyeni bir yol komedisi geliyor! Kızkaçıran 8 Nisan’da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmi Öldür Beni ile 2008’de seyirci karşısına çıkan Korhan Uğur, Sağsalim filmiyle (serisiyle) dikkatleri bir hayli üzerine çekmişti.

 

Absürd yol komedisi bizi ‘ölümle takıntısı olan yönetmen’in mizahi dünyasıyla tanıştırmış oldu. Şimdi komedi aynı yoldan devam ediyor. ‘İki düğün bir cenaze’nin eşlik ettiği filmde, bu kez düğünden gelini kaçıran ama gelinle beraber damadı da arabaya atan Ahmet’in komik hikayesi var… 

 

Filmde Ahmet’i Emir Benderlioğlu, gelini Ceren Benderlioğlu canlandırırken damada Kyamran Agabalaev hayat veriyor. Gerçek hayatta evli olan Emir ve Ceren Benderlioğlu filmde birbirini seven ama evlenemeyen iki genci canlandırıyor. Yani bu filmde ‘fakir kız fakir oğlan komedisi’ yaşanıyor!

 

Filmde ayrıca Levent Ülgen, Osman Cavcı, Yüksel Ünal, Aydan Burhan, Barış Kıralioğlu, Ergun Kuyucu, Erol Aksoy, Gönül Nagiyeva, Kamuran İnselel, Mehmet Kurt, Timur Kunt, Tulya Örkü, Kaan Çalışkanoğ ve Ece Ertan rol alıyor.

 

Filmin konusu…

“Kızkaçıran” düğünden gelini kaçıran; ama gelini damatla beraber kaçıran Ahmet'in komik hikayesini anlatıyor. Ahmet eski aşkı Gül’ü evleneceği gün gelin arabasıyla düğünden kaçırır. Ahmet’in aynı zamanda Gül’e bir de sürprizi vardır. Kaçırılan tek kişi Gül değildir. Ahmet Gül’ü kaçırdığında bir planı yoktur. Köydeki dedesine götürmek isteyince abisinden yardım ister. Dedesinin köyüne ulaşana dek yolda başlarına birbirinden komik olaylar gelir.

Kızkaçıran 8 Nisan’da Mars Dağıtım’la sinemalarda!


Fragman linki;


Sosyal medya hesapları;

https://www.facebook.com/kizkaciranfilmi

https://www.instagram.com/kizkaciran_film

https://twitter.com/kizkaciran_film

https://www.youtube.com/channel/UCRtP9dwF0DHnQhWLa2FbDnw

WEBSİTESİ: www.kizkaciranfilmi.com


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.