Kitap Tümü

“Pena Yayınları” Bursa Kitap Fuarında


Sizce Nasıl?

Pena Yayınları TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği ile hazırlanan “Bursa 15. Kitap Fuarı”nda yerini aldı.

Pena Yayınları hem gündemdeki en büyük yazarların kitapları, hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerleri ile TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği ile hazırlanan “Bursa 15. Kitap Fuarı”nda yerini aldı.
Bu yıl 18-26 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde 15. yaşını kutlayacak olan fuarın iddalı kitapları Pena Yayınları’nın standında olacak.
Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmayı hedefleyen Pena Yayınları, bu yıl 15’incisi gerçekleştirilen fuarda 8 gün boyunca 2 nolu Salon, 309 nolu stantta kitapseverleri ağırlayacak.

Pena Yayınları Hakkında
Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.
https://www.penayayinlari.com/


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.