Kitap Tümü

Pena Yayınları, Kitaplarıyla Okuma Ziyafeti Sunmaya Devam Ediyor


Sizce Nasıl?

Pena Yayınları, sürükleyici kitaplarıyla okuma ziyafeti sunmaya devam ediyor

Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmayı hedefleyen Pena Yayınları, 2017 yılının ilk çeyreğinde yayımladığı kitaplarla adından sıkça söz ettiriyor.

Pena Yayınları’ndan büyüklere:

Endgame Serisinin Son Kitabı: ENDGAME “Oyun Kuralları”
James Frey ve Nils Johnson-Shelton tarafından kaleme alınan Endgame serisinin üçüncü kitabı Oyun Kuralları; sinema, bilgisayar oyunu, sosyal ağlar, bir dizi hikâye ve sayısız interaktif uygulamayı kapsayan yapısıyla dünyada şimdiye kadar yapılmış en kapsamlı kitap projesi olarak raflarda yerini aldı.

Rüya ve Gerçeklik Arasında Yaşanan Bir Aşk Hikâyesi: “HAYALPERVER”
Amerikalı yazar Lucy Keating'in ilk romanı Hayalperver, Pena Yayınları’yla okuyucularla buluştu. Rüya ve gerçeklik arasında yaşayan iki tuhaf insanın anlaşılmayı bekleyen aşkını konu olan kitap, okuyucuları uzun bir rüyaya çıkarıyor.

Hayatınızda birkaç saniyeliğine denk geldiğiniz kişi ya beraber olmanız gereken kişiyse? “ÖZLEDİM SENİ” okurlarını bekliyor.
İngiliz yazar Kate Eberlen'in kaleminden çıkan ve Pena Yayınları’yla okuyucularla buluşan “Özledim Seni” Tess ve Gus'ın tutku dolu aşklarını okuyucularla paylaşan sürükleyici bir roman.

Elinizden bırakamayacağınız psikolojik bir aşk ve gerilim romanı! “ÖNCEKİ KIZ”
Gizemli yazar JP Delaney'nin 5 haftadır New York Times çok satanlar listesinde olan kitabı “Önceki Kız” Pena Yayınları’yla raflarda yerini aldı. Grinin Elli Tonu ve Trendeki Kız okurlarının elinden bırakamayacağı “Önceki Kız” hayatlarında bir dönüm noktasında olan ve tercihleri benzer iki kadının yani Emma ve Jane’nin gizemli hikâyelerini konu alıyor.

Birbirlerine âşık oldukları için Natasha ve Daniel'a siz daha çok âşık olacaksınız! “GÜNEŞ DE BİR YILDIZDIR”
New York Times'ın en çok satan yazarı Nicola Yoon'un göz kamaştırıcı yeni romanı “GÜNEŞ DE BİR YILDIZDIR” Pena Yayınları tarafından okuyucuyla buluştu.
Âşık olmak ve geleceği aramak üzerine büyüleyici bir hikâye olan “Güneş de Bir Yıldızdır” tam da sevginin içinde kaybolmayı seven çağdaş genç okuyucular için.

Pena Yayınları’ndan çocuklara:

“Çubuk Köpek Donut Peşinde”

Komik ve eğlenceli hikâyeleriyle büyükleri bile içinde olmaya çağıran, çocukların vazgeçilmez dostu “Çubuk Köpek”in yeni macerası, “Çubuk Köpek Donut Peşinde” raflarda yerini aldı. Serinin 5’inci ve son kitabı çocuklara okurken eğlenmeyi vadediyor.

“Biricik Bitirim ve Kayıp Efsane Adası”
Balık tutarken büyükbabasının botunun batmasıyla kaybolan Biricik Bitirim’in hikâyesi sadece çocuk okuyucular için değil aynı zamanda küçük çocuklar gibi hissetmek ve Kayıp Efsane Adası’nda Biricik Bitirim’le seyahat etmek isteyen yetişkinler için de...

Julius Zebra Bu Kez Britanya’ya Karşı
Çizer Gary Northfield’ın çocuklar için yazdığı grafik romanı “Julius Zebra Britanyalılara Karşı!” raflardaki yerini aldı. İlk kitapta Romalı askerler tarafından arenada savaşmaları için tutsak alınan ve kısa sürede halkın sevgisini kazanan Julius Zebra ve arkadaşları, özgürlüklerini kazanmak için her şeyi yapıyor. Komik ve aksiyon dolu maceraların ardından ikinci kitapta da özgürlük mücadeleleri devam ediyor ve şimdi özgürlüklerini kazanmak için yapmaları gereken son bir görev var. O garip ve uzak yere gitmeleri gerekiyor: BRİTANYA’ya!

Pena Yayınları Hakkında

Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayımlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.
https://www.penayayinlari.com/


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.