Tiyatro Tümü

Sahne Tozu Tiyatrosu Perdelerini Komik Para ile Açıyor.


Sizce Nasıl?

2019-2020 sezonunda Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi'nin perdeleri Komik Para adlı komedi oyunu ile açılıyor.

Sahne Tozu Tiyatrosu Perdelerini Komik Para ile Açıyor.

2019-2020 sezonunda Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi'nin perdeleri Komik Para adlı komedi oyunu ile açılıyor.

Sahne Tozu Tiyatrosu 25 Ekim Cuma günü perdelerini açarak, İzmir seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

2019-2020 sezonunda Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi'nin perdeleri Komik Para adlı komedi oyunu ile açılıyor. Ray Cooney'in yazdığı, Haldun Dormen'in dilimize çevirdiği Komik Para adlı tiyatro oyununun yönetmenliğini ise Çağlar İşgören üstleniyor. Sahne Tozu Tiyatrosu oyuncularının sergilediği Komik Para, 25 Ekim Cuma gününden itibaren her cuma, cumartesi 20.00'de, pazar günü ise 14.00'de tiyatroseverlerle buluşacak. Oyunun yönetmeni Çağlar İşgören sezon boyunca farklı ve yeni tiyatro oyunlarını İzmir seyircisi ile buluşturacaklarını bildirdi.

Seyircileri gülme krizine sokacak olan Komik Para oyunu, para dolu bir çantanın bulunmasıyla başlıyor.

Oyunun konusu: Canan kocası Hulusi'nin doğum günü için hazırlık yapmaktadır. Akşam yemeğine yakın arkadaşları Volkan ve Betül gelecektir. Canan hazırlık yaparken Hulusi eve gelir fakat hali epeyce tuhaftır. Hulusi'nin çantası otobüste bir başkasının çantasıyla karışmıştır. Çantanın içinden ise yüklü miktarda para çıkar! Hulusi kimse çantanın onda olduğunu anlamadan Türkiye'den kaçmayı planlamaktadır. Fakat Hulusi planlar yaparken olaya iki polis memuru, bir taksi şoförü ve bir de arkadaşları Volkan ile Betül'ün de dahil olmasıyla işler içinden çıkılamayacak bir hal alır. Fakat hepsi bu kadar değildir, Hulusi ve Canan'ın kapısını davetsiz bir misafir daha çalacaktır!

Oyunun biletlerinin Sahne Tozu Tiyatrosu gişesinden, www.sahnetozu.com adresinden  ve Biletix'ten satın alınabileceği bildirildi.

Gişe: 0232 441 8954


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.