Müzik Tümü

Sermiyan "Midnight Show" Moi Sahne'de


Sizce Nasıl?

Müzik dünyasının ünlü isimleri MOİ Sahne’de buluşuyor.

SERMİYAN MIDNIGHT SHOW MOİ SAHNE’DE

Başarılı tiyatro ve sinema sanatçısı Sermiyan Midyat, tek kişilik gösterisi ‘Sermiyan Midnight’la MOİ Sahne’de. Pek çok sinema filmi, dizi ve tiyatro oyununa imza atan sanatçı, tek kişilik show’unda gündelik hayata dair konuları mizahi bir dil ile seyirciye aktarıyor.

Ünlü sanatçı Sermiyan Midyat kendi yazıp yönettiği tek kişilik komedi gösterisiyle sahneye çıkıyor. BKM prodüksyonu olan ‘Sermiyan Midnight’ adındaki gösteri, 04 Mart 2016 Cuma akşamı saat 20.30'da Türkiye’nin en büyük alışveriş, yaşam ve eğlence merkeziMall of İstanbul’da bulunan MOİ Sahne’de izlenecek.

Sermiyan Midyat komedi gösterisi ‘Sermiyan Midnight’ da çocukluğundan bugüne, kamera önünden kamera arkasına yaşadığı ilginç hikayeleri ve komik anılarını anlatıyor.

Sermiyan Midyat’ın tek kişilik gösterisi ‘Sermiyan Midnight’ için biletler MOİ Sahne’den veya www.biletix.com’dan temin edilebilir.

 

MOİ SAHNE’DE 2000 YILLIK KONSER

 

Müzik dünyasının ünlü isimleri MOİ Sahne’de buluşuyor. Perdesiz gitarı icat eden ve Dede Bağlama, Kopuz, Cura gibi kökeni 2 bin yıl önceye dayanan enstrümanlar kullanan Erkan Oğur ile Divan Sazı ve basgitar gibi enstrümanlar kullanan İsmail Demircioğlu birlikte sahneye çıkıyor

Mall of İstanbul’da yer alan, İstanbul’un en büyük sahnelerinden MOİ Sahne, Pera Eventorganizatörlüğünde düzenlenen İstanbul Sanat Geceleri kapsamında Türk müzik tarihinde yer edinmiş iki ozanı ağırlıyor. Perdesiz gitarın mucidi ve kullandığı enstrümanların tarihi 2 bin yıl öncesi Orta Asya’ya dayanan Erkan Oğur ve bir diğer usta isim İsmail Hakkı Demircioğlu, 3 Mart 2016 Perşembe akşamı saat 21.00’de MOİ Sahne’de birlikte Türk Halk Müziği sevenlerle buluşuyor.

1976’da perdesiz gitarı icat eden ve ardından kendi enstrümanlarını geliştiren Erkan Oğurdünya müzik tarihine ismini yazdırmış nadir Türk sanatçılardan. Müziğe 4 yaşında başlayan 1954 Ankara doğumlu Erkan Oğur 11’den fazla ensturman çalabiliyor. Geçmişine 23 albüm ve sayısız konser sığdıran Erkan Oğur için dünyanın önemli müzik insanları “Türk Halk Müziği, Erkan Oğur’dan önce ve sonra olarak ikiye ayrılmalıdır’’ yorumu yapıyor. Küçük yaşlarda müziğe başlayan 1957 Rize doğumlu İsmail Hakkı Demircioğlu ise İTÜ Müzik Devlet Konservatuvarı mezunu ve bağlamadan basgitara kadar pek çok enstrümanı ustaca kullanıyor. 1986 yılında ilk albümünü çıkartan ve iki albümü olan Demircioğlu, 1998’den bu yana Erkan Oğur’la birlikte müzik yapıyor.

İki usta ismin kendi bestelerini seslendireceği ve Anadolu’nun birbirinden güzel türkülerini yorumlayacağı konser biletleri MOİ Sahne’den ve www.biletix.com’dan temin edilebiliyor.

Ayrıntılı Bilgi

Mall Of İstanbul, MOİ Sahne

Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey

Başakşehir/İstanbul

Tel: 0212 801 10 00

www.mallofistanbul.com.tr

 

 

 


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.