Tiyatro Tümü

TAKSAV Onur Ödülü Füsun Demirel'e verilecek


Sizce Nasıl?

TAKSAV Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali Emek Ödülü Gülriz Sururi’ye, Onur ödülü Füsun Demirel’e ve Umut ödülü Sevinç Erbulak’a verilecek.

TAKSAV Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali Emek Ödülü Gülriz Sururi’ye, Onur ödülü Füsun Demirel’e ve Umut ödülü Sevinç Erbulak’a verilecek. Festival  2-12 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 

TAKSAV (Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat İçin Vakıf) İzmir Temsilciliği tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenecek festivalin teması “Umut” olarak belirlendi.

 

Birgün'de yer alan habere göre,  2-12 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivalde, 34’ü yerli, 5’i yabancı olmak üzere toplam 39 oyun sergilenecek. Ayrıca festival kapsamında, ünlü konukların ve uzmanların katılacağı ücretsiz söyleşi ve gösteriler de yer alacak.

 

Festivali’nin açılışı, 2 Aralık Cuma günü Kıbrıs Şehitleri Caddesinde Festival yürüyüşü ile başlayacak. Açılış Töreni’nde yıllarını tiyatroya adamış ve emek vermiş Gülriz Sururi’ye Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali Emek Ödülü, Füsun Demirel’e Onur Ödülü, Sevinç Erbulak’a da Umut Ödülü verilecek.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.