Müzik Tümü

Tamirane Bahara Rengarenk Giriyor


Sizce Nasıl?

11 Mart akşamı Euroleague'de büyük buluşma ; Darüşşafaka Doğuş - Anadolu Efes maç keyfini hem öncesinde hem de sonrasında Tamirane'de katla!

TAMİRANE BAHARA RENGARENK GİRİYOR 

 
4 Mart Cuma akşamı şehrin tek açık caz sahnesi Tamirane'de, harika bir caz orkestrası eşliğinde şarkı söyleyebildiğin cesaret ve yetenek dolu gece "Jazz Open Mic" 21:30'da

“Stand-Up & Talk” Komedi Serileri’nin yeni şovu Herkes Tek, 11 - 18 - 25 Mart Cuma akşamları gülmekten kırıp geçirecek

Şehrin karmaşasına girmeden iyi müziğe ulaşmak için her Cumartesi Tamirane'de "Indie Sessions" Konser Serileri Mart ayındaki harika programıyla seni bekliyor. 5 Mart akşamı tüm enerjisiyle Ezgi Aktan 21:30'da sahnede
 
Bu Pazar başka Pazar  ; Tamirane'de özenle seçilmiş ürünlerle dolu Tamirci Usulü Brunch ile güne başla ardından 15:00'da "Morning Jazz Sessions"da tüfek gibi performansıyla Bulut Gülen Quartet'i dinle 

Darüşşafaka Doğuş'un Euroleague maçlarının buluşma noktası Tamirane'de iyi yemek, leziz kokteyl, güzel müzik ardından stand-up ile maç günlerinde hepsi bir arada anları bambaşka,


11 Mart akşamı Euroleague'de büyük buluşma ; Darüşşafaka Doğuş - Anadolu Efes maç keyfini hem öncesinde hem de sonrasında Tamirane'de katla!

  “Jazz Open-Mic”

4 Mart Cuma - 21:30

Caz söylemek ister misin?

Mikrofon senin! 


200'ü aşkın caz bestesi arasından dilediğin caz parçasını seçip, şehrin en iyi caz orkestrasını arkana alarak şarkı söyleme fırsatı kaçmaz...  
Elif Çağlar'ın sunumu ve nuDC’nin organizasyonuyla her ay Tamirane'de gerçekleşen bir nev-i sofistike karaoke olan Jazz Open-Mic'da bu kez gitarda Bora Çeliker, kontrbasta Baran Say ve davulda Korhan Ogan’dan oluşan harika orkestra sizin için sahnede.

4 Mart Cuma akşamı şehrin tek açık caz sahnesi Tamirane'de yine şehrin en iyi müzisyenleri ile caz söyleme fırsatı kaçmaz.

www.facebook.com/jazzopenmic
www.twitter.com/jazzopenmic
 

"Indie Sessions"

Konser Serileri

5 Mart Cumartesi - 21:30

Ezgi Aktan

Genç ve başarılı müzisyenler arasında yerini alan yetenekli Ezgi Aktan tekrar Tamirane’de. Son üç yıldır üzerinde çalıştığı kendi şarkılarından oluşan albümünü Ocak ayında çıkartan Ezgi Aktan bu konserde kendi şarkılarının yanı sıra çok sevdiği Moğollar, Bülent Ortaçgil, Jehan Barbur, Nazan Öncel gibi sanatçıların şarkılarını da seslendirecek. Güzel müzik eşliğinde keyifli bir Cumartesi akşamı için uğrayın.
 
 

Her Pazar

Tamirci Usulü Brunch
&
Morning Jazz Sessions


Bahara dopdolu ve enerjik başlamak isteyenler bu Pazar Tamirane'ye..

Tamirane'nin terasında, mis gibi orman havasında 10:30 - 14:00 arası birbirinden lezzetli ürünlerle dolu Tamirci Usulü Brunch ile güne erkenden başla. Günün devamında Uniq İstanbul'da açık hava buz pistinde buz pateni deneyimi yaşa ve günü Tamirane'de "Morning Jazz Sessions"da tüfek gibi bir konser ve ödüle aday bir kokteyl ile tamamla!
 
 

"Morning Jazz Sessions" 

6 Mart Pazar - 15:00

Bulut Gülen Quartet

Şehrin önemli cazcılarından oluşan Bulut Gülen Quartet, Morning Jazz Sessions’da Mart ayının ilk konserinde sahnede. Trombon’da Bulut Gülen, trompette Barış Doğukan Yazıcı, kontrbasta Volkan Hürsever ve davulda Ediz Hafızoğlu‘ndan oluşan grup güçlü müzisyenleri ve repertuvarları ile tüfek gibi bir performansla 6 Mart Pazar günü Tamirane’de.
 
 

İş Çıkışı Happy Hour

Lezzetlerini Kaçırma!
 
Günün stresini atarken bir yandan da trafiği atlattığınız keyifli birkaç saat için Tamirane'nin kışkırtıcı barı seni bekliyor.

Hafta içi her gün 16:30 - 19:00 arası, Tamirane'nin ödüle aday barında özenle hazırladığı 1920'lerdeki içki yasaklarını delerek günümüze kadar gelen Gatsby Kokteyllerini %20 indirimli bulmak iş çıkışı keyfini katlayacak.
Gatsby Kokteylleri'nin en sevilenlerinden Hemingway Daiquiri bu lezzetlerden sadece biri. Uğra, keşfet!
 

 

Copyright © Tamirane, All rights reserved.


Our mailing address is: info@tamirane.com


TAMİRANE
Uniq İstanbul
Ayazağa Caddesi No:4C/109 Maslak Sarıyer Istanbul
Istanbul 34396 
Turkey

0212 286 07 07


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.