Müzik Tümü

Tarkan, New York ve Los Angeles konserleri ile Amerika'da


Sizce Nasıl?

Megastar Tarkan, 2-3 Mart tarihlerinde New York’ta, 5 Mart’ta ise Los Angeles’ta dünya çapında ses getiren ve milyonlar tarafından sevilen şarkılarını seslendirecek.


Megastar Tarkan, 2-3 Mart tarihlerinde New York’ta, 5 Mart’ta ise Los Angeles’ta dünya çapında ses getiren ve milyonlar tarafından sevilen şarkılarını seslendirecek.

Megastar Tarkan’ın, Amerika konserlerinin tarihleri belirlendi. Tarkan, SM Production organizasyonuyla 2-3 Mart tarihlerinde New York’ta Manhattan Center Stüdyoları’nda bulunan Hammerstein konser salonunda, 5 Mart’ta ise Los Angeles’ta şehrin merkezinde yer alan, The Novo by Microsoft’ta sahne alacak.

Megastar’ın sahne alacağı Hammerstein konser salonu ve The Novo by Microsoft, dünyaca ünlü sanatçıların konser verdiği, Amerika’nın en önemli sahnelerinden. Bryan Adams’ın “Unplugged” albümünü kaydına ve Britney Spears’ın New York’taki ilk solo konserine, Kylie Minogue, Jennifer Lopez, Alan Parsons, Azealia Banks gibi dünyaca ünlü birçok sanatçının performansına ev sahipliği yapan, Amerika’nın prestijli sahneleri, şimdi de Megastar Tarkan’ı ağırlamaya hazırlanıyor. Tarkan, konserlerinde dünyada ses getirmiş ve sevilen pop şarkılarını birçok farklı ülkeden sevenleriyle paylaşacak.

 

Megastar’ın 2-3 Mart tarihlerinde New York, Hammerstein konser salonunda ve 5 Mart tarihinde Los Angeles, The Novo by Microsoft’ta Turkcell sponsorluğunda SM Production tarafından organize edilecek konserleriyle ilgili detaylı bilgiye http://tarkanliveus.com/ adresinden ulaşılabilir.

Tarih: 2-3 Mart 2017
Mekan: Hammerstein Ballroom, New York
Bilet Fiyatları: $80 - $250

Tarih: 5 Mart 2017
Mekan: The Novo by Microsoft, Los Angeles
Bilet Fiyatları: $80 - $175

SM Production Hakkında:
Türk iş adamı Metehan Oğuz’a ait, Proje Yönetimi, İletişim, Lisans ve Danışmanlık konularında faaliyet gösteren grup şirketlerinden biri olan SM Production Etkinlik Yönetimi, Konsept Tasarımı, Festival ve Konser Organizasyonu alanlarında hizmet veriyor. SM Production prodüksiyon alanında ses, ışıklandırma, sahne çözümleri gibi bir çok konuda himzet verirken, planlama ve lojistik alanında da marka ve şirketlere çözüm ortaklığı sunuyor. SM Production, Mart ayında Tarkan’ın New York’ta ve Los Angeles’ta gerçekleşecek olan konserlerinin organizasyonlarını üstlenmektedir.

Detaylı bilgi için http://smproductiongroup.com/


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.