Tiyatro Tümü

Tiyatro Keyfi'nde "Aşk ve Mucize" yenilendi.


Sizce Nasıl?

Topluluk bu sezon repertuarına çocuklar için "Akıllı Çocuklar Kulübü"nü de kattı.

Sydney'den Paris'e dünyada 300'den fazla gösteri yapmış, metinleri Broadway'de sergilenmiş, Avignon'a resmi olarak davet edilen ilk Türk oyununun yazarı, ünlü oyuncu, David Copperfield'in sahibi olduğu Merlin ödüllü dünya çapında sihirbaz Kubilay Tunçer'den "Aşk ve Mucize Ekstravaganza" 28 Eylül Perşembe akşamı Borusan Oto Sahne'de başlıyor. Eser 25 Ekim 20:30'da ise Barış Manço Kültür Merkezi'nde. Tunçer'in aşk üstüne sihirli tiyatro ve tek kişilik tımarhane olarak nitelendirdiği, temposu hiç düşmeyen, çok eğlenceli ve şaşırtıcı interaktif oyunda sahnelerimizde eşine rastlanmadık sihir gösterileri de var.

 
Hep aynı çocuk oyunları, çocukların yaratıcılığını, hayal dünyasını geliştirecek yeni bir tiyatro oyunu yok mu diyenlere ise yine Kubilay QB Tunçer'den "Akıllı Çocuklar Kulübü" ise 28 Ekimde saat 13:00 ve 15:00 de 2 seans olarak Caddebostan Kültür Merkezi'nde başlıyor. Çocuklar için sihirli tiyatro oyunu, Kasım ayından itibaren her Pazar günü Garaj'da küçük izleyicilerimizin beğenisine sunulacak.
 
Biletleri Biletix ve gişelerde satışta olan eserler ve çağdaş, teke tek oyunculuk atölyeleri hakkında www. tiyatrokeyfi.com.tr internet adresindeki web sitesinden ayrıntılı bilgi alınabiliyor, topluluğun web sitesinden ayrıca bilet de satın alınabiliyor. 
 
 
TİYATRO KEYFİ'NİN İLKELERİ
* Tiyatro Keyfi bir repertuar tiyatrosudur.
* İlk kez oynanan metinleri ve klasikleri orta oyunundan yola çıkan çağdaş bir üslupla yapar.
* Sahnelemelerimizde seyirciye yakın olmak, tepeden bakmamak esastır.
* Eserlerinde ekip ruhunun önemini bilen tanınmış, güçlü yönetmen, oyuncu, tasarımcı ve müzisyenler ile Tiyatro Keyfi Atölyeleri'nden yetişen genç yetenekler, kendi yetiştirdiğimiz teknik elemanlar çalışır.
* Eserlerimiz davetliler ve basın mensupları dışında herkese ücretlidir.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.