Tiyatro Tümü

Tiyatro Zirvesi


Sizce Nasıl?

Üniversite Öğrencileri Soruyor! Tiyatro İnsanları Cevaplıyor!

 
“ TİYATRO ZİRVESİ “
 
Üniversite Öğrencileri Soruyor! Tiyatro İnsanları Cevaplıyor!
 
ÜniKumbaravan; Kasım 2016’dan günümüz faaliyetini sürdüren, üniversite öğrencilerinin kültür ve sanat bilgisini arttırmak amacıyla -etkinlik sahipleri ve yayınevlerinin de desteğiyle- ücretsiz bilet ve kitap sağlayan sosyal girişim, seyirci yetiştirme programıdır, kâr amacı yoktur. 9.250’den fazla üniversite öğrencisi aktif takipçisi ve 2.468 öğrenci üyesi bulunmaktadır. Faaliyetlerimiz ve daha fazlası için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. www.Kumbaravan.com/Uni
 
Tiyatro Zirvesi bir çok üniversitenin kendi kampüslerinde yapılmasını istemesine rağmen ortak bir alanda yapılmasının daha iyi olacağı düşünüldü. Tiyatro Zirvesi 30 Nisan Pazartesi 09:30 ile 18:30 saatleri arasında üniversite öğrencilerinin 7/24 kullanabildikleri ve yoğun ilgi gösterdikleri Tasarım Atölyesi Kadıköy’de düzenlenecek. 
 
Hiçbir paydaştan ve öğrencilerden katılım için ücret talep edilmeyeceği gibi sürecin hiçbir kısmında gelir elde edilmesi söz konusu olmayacak. Instagram ve Facebook üzerinden canlı yayın yapılarak toplamda 1 Milyon öğrenciye ulaşmayı hedeflenmekte, üniversitelerin tamamında var olan temsilcilerimiz aracılığıyla afiş ve duyurular aktif olarak yapılacak.
 
Zirvede 150 kişilik öğrenci grubu yer alacak, başvuru formunda yer alan katılma amacı ve örnek soruları ile süzülerek davet edilecek arkadaşlarımız, tüm Türkiye’den başvuru alacağız ve yurdun dört bir yanından öğrencilerin katılımını sağlayacağız, işlevselliği olması nedeniyle böyle bir uygulama yapmak istedik, bu şekilde daha bilinçli bir katılımcı ve soru kalitesinin olması daha fazla artı değer yaratılması amaçlandı. 
 
Zirve boyunca sorulan tüm sorular not alınarak başta araştırma yapmalarını teşvik etmek amacıyla akademisyenlere sonrasında tüm sanat paydaşlarına gönderilerek bilgi sahibi olmaları sağlanacak.
 
Zirveye ait program ve bilgiler: https://kumbaravan.com/uni/tiyatrozirves
 
Tasarım Atölyesi Kadıköy : http://takortak.org
       
Saygılarımla,
 
Şivan Adalı | Sosyal Girişimci
Tel          0 543 782 58 30            
Web        www.kumbaravan.com
E-Posta  sivan.adali@kumbaravan.com


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

İlginizi çekebilir