Müzik Tümü

Uniq Hall'de Müzik Konuşacak


Sizce Nasıl?

Konserler, tiyatro oyunları, festivaller ve sinema geceleriyle İstanbullu sanatseverleri Maslak’ta buluşturan UNIQ İstanbul, kış aylarına 1200 kişi kapasiteli kapalı salonu UNIQ Hall ile damga vurmaya hazırlanıyor.

Dünya standartlarındaki alt yapısı ile bu kışın gözdesi olmaya hazırlanan UNIQ Hall, 24 Eylül’de Eren Başbuğ & Ayumi Ueda ve Yüksek Sadakat’in davulcusu Deniz Alemdar’ın muhteşem performansına ev sahipliği yapacak.

Konserler, tiyatro oyunları, festivaller ve sinema geceleriyle İstanbullu sanatseverleri Maslak’ta buluşturan UNIQ İstanbul, kış aylarına 1200 kişi kapasiteli kapalı salonu UNIQ Hall ile damga vurmaya hazırlanıyor.

 

24 Eylül’de Zuhal Müzik işbirliği ile UNIQ Hall’de sahne alacak olan dünyaca ünlü progresif metal devleri Dream Theater ve Jordan Rudess ile yaptığı çalışmalarla adını tüm dünyaya duyuran Türk klavyeci, orkestra şefi, aranjör ve besteci Eren Başbuğ ve ekip arkadaşı Ayumi Ueda'ya Yüksek Sadakat’in davulcusu Deniz Alemdar eşlik ediyor.

Kuzey Amerika, Japonya ve Türkiye’nin de dahil olduğu dünya turunun bir parçası olarak, Boston merkezli ünlü acapella grubu Women of the World’ün kurucusu, Japon vokalist, söz yazarı ve reiki ustası Ayumi Ueda ile birlikte gerçekleştirilecek turnenin İstanbul ayağında, Türkiye’nin en başarılı davulcularından Deniz Alemdar ekibe dahil olacak. Bu dev müzik ziyafeti, yaylı orkestra eşliğinde kullanılan sıradışı enstrümanlar ve güçlü vokallerle birlikte renklenecek. İki ayrı setle dinleyicilerin karşısına çıkacak olan ekip, Eren ve Ayumi’nin besteledikleri eserlerin yanı sıra, müzikal vizyonlarının şekillenmesinde önemli rol oynamış güçlü isimlerin eserlerine de yer verecek. Batı’da Dream Theater’dan Avrupa ve Amerika’da gönülleri fetheden Steven Wilson’a, İngiliz Radiohead’den Massive Attack’a kadar uzanan bu eşsiz yolculuk Doğu ezgileriyle bir araya gelecek. Ayrıca, Japonya’nın sinema tarihinde iz bırakmış animasyon film müziklerinin ev sahibi Ghibli Stüdyosu ile birlikte; Yoko Kanno (菅野 よう子), Remioromen (レミオロメン) ve Chara (綿引美和) gibi Japon pop ve rock müziğinin ünlü isimlerinin eserleri de geceyi süsleyecek.


** Etkinlik biletlerine Biletix’ten ulaşılabilir.

** Etkinlik başlangıç saati- 20:30

Bilet fiyatları:

1. Kategori: 100 TL

2. Kategori: 60 TL

3. Kategori: 35 TL

#uniqistanbul

Adres: Maslak / Ayazağa Caddesi No:4 (Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunmaktadır.)

www.uniqistanbul.com


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.