Müzik Tümü

Vestel Gururla Yerli Konserleri Zorlu PSM sahnesinde devam ediyor


Sizce Nasıl?

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, ‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’ kapsamında, Atlantis Yapım işbirliğiyle, yeni sezonda da yerli müzik sahnesinin önemli isimlerini ağırlamaya devam edecek...

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, ‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’ kapsamında, Atlantis Yapım işbirliğiyle, yeni sezonda da yerli müzik sahnesinin önemli isimlerini ağırlamaya devam edecek. Duman’dan Teoman’a, Mor ve Ötesi’nden MFÖ’ye birçok önemli grubun performans sergilediği Vestel Gururla Yerli Konserleri, yeni sezonda 18 Ekim Salı günü Ümit Besen’le başlayacak. Ekim ve Kasım ayında Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars, Burhan Öçal & İstanbul Oriental Ensemble, Mabel Matiz, Güliz Ayla, Cem Adrian, Yeni Türkü ve Kaan Tangöze ile devam edecek.

 

Ümit Besen; 18 Ekim Salı / Drama Sahnesi

36 yıllık kariyerine birbirinden önemli albümler sığdıran romantik müziğin usta yorumcusu Ümit Besen, bu defa rock parçalarını da yorumladığı "BAŞKA" tarzda bir konser ile müzikseverler ile buluşuyor. Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında 18 Ekim’de Zorlu PSM sahnesinde olacak.

Saat: 21:00

Bilet fiyatı: 1.Kategori 75 TL, 2.Kategori: 55 TL

 

Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars ; 21 Ekim Cuma / Drama Sahnesi

Pop, funk ve Latin müziğini özgün bir şekilde yorumlayan usta müzisyen Ayhan Sicimoğlu, Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında 21 Ekim’de Zorlu PSM sahnesinde olacak.

Saat: 21:00

Bilet fiyatı: 1.Kategori: 85 TL, 2. Kategori: 65 TL


Burhan Öçal & İstanbul Oriental Ensemble; 22 Ekim Cumartesi / Drama Sahnesi


Vestel Gururla Yerli Konserleri, 22 Ekim’de dünyaca ünlü perküsyon sanatçısı Burhan Öçal ve onun kurucusu olduğu grubu İstanbul Oriental Ensemble’ı Zorlu PSM sahnesinde ağırlayacak.

Saat: 21:00

Bilet fiyatı: 1.Kategori: 70 TL, 2. Kategori: 50 TL


Mabel Matiz; 25 Ekim Salı / Drama Sahnesi

Bugüne kadar yayınladığı üç albümüyle yeni jenerasyon Türk pop/rock müziğinin en önemli temsilcilerinden biri haline gelen Mabel Matiz, çok özel repertuvarıyla Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında 25 Ekim’de Zorlu PSM sahnesinde müzikseverlere sürprizlerle dolu bir gece yaşatacak.

Saat: 21:00

Bilet fiyatı: 1.Kategori: 75 TL, 2.Kategori: 65 TL


Güliz Ayla; 1 Kasım Salı / Drama Sahnesi

Türk pop sahnesinin yükselen yıldızlarından şarkıcı ve söz yazarı Güliz Ayla, Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında 1 Kasım’da Zorlu PSM sahnesinde hayranlarıyla buluşacak.

Saat: 21:00

Bilet fiyatı: 1.Kategori: 45 TL, 2.Kategori: 35 TL

 

Cem Adrian; 8 Kasım Salı / Drama Sahnesi

Kendine has yorumu, sahne duruşu ve tarzıyla ülkemiz müzik sahnesinin son dönemlerdeki en yetenekli isimlerinden biri olmayı başaran Cem Adrian, Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında 8 Kasım’da Zorlu PSM sahnesinde olacak.

Saat: 21:00

Bilet fiyatı: 1.Kategori: 85 TL, 2.Kategori: 65 TL


Yeni Türkü; 15 Kasım Salı / Drama Sahnesi


40 yıla yaklaşan tarihiyle ve unutulmaz şarkılarıyla Türkiye'nin en değerli gruplarından biri olan Yeni Türkü, 15 Kasım akşamı Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM'de sahne alacak.

Saat: 21:00

Bilet fiyatı: 1.Kategori: 70 TL, 2.Kategori: 50 TL


Kaan Tangöze; 16 Kasım Salı / Drama Sahnesi


Solisti olduğu Duman grubuyla tanınan müzisyen, besteci ve şarkı sözü yazarı Kaan Tangöze, 16 Kasım'da Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında sevilen parçalarını Zorlu PSM seyircisiyle birlikte söyleyecek!

Saat: 21:00

Bilet fiyatı: 1.Kategori: 80 TL, 2.Kategori : 60 TL

Biletlere; www.biletix.com , www.zorlupsm.com siteleri ile Zorlu PSM gişelerinden

ulaşılıyor. Öğrenci biletleri %25 indirimli olarak satılmaktadır.


Zorlu Performans Sanatları Merkezi Hakkında - zorlucenterpsm.com

Şehrin sanat platformu Zorlu Performans Sanatları Merkezi, dünyaca ünlü gösterileri, grupları ve alanında en iyi sanatçıları sahnelerinde ağırlıyor. Broadway ve West End müzikallerinden dansa, poptan klasik müzik, opera ve caza pek çok alanda performans sanatlarına ev sahipliği yapıyor ve çeşitli sanat etkinlikleri için farklı olanaklar sunuyor. Yeni sezonunda, “sahne üzerinde ayakta konserler”e ve alternatif müziğe de ev sahipliği yapan Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde; 2,190 kişi kapasiteli zenginleştirilmiş akustik özelliğe sahip Ana Tiyatro – ayakta, 3,000 kişi izleyici alıyor ve 678 kişi kapasiteli doğal akustik özelliğiyle tasarlanan Drama Sahnesi’nin yanı sıra senfoni orkestrasının kayıt alabileceği büyüklükte, aynı zamanda butik tiyatro oyunları için tasarlanan STUDIO, bir galeri alanı ve sanat ile kendini ifade etmek isteyen herkese kapıları açık olan, son teknoloji ile donanımlı Şehir Sahnesi yer alıyor. Şehir Sahnesi, Zorlu PSM’nin farklı fuaye alanları ve/veya salonlarında gerçekleşebiliyor. Fuaye alanları arasında en çok ışık alan Meydan Fuaye de, kanatlarıyla kullanım alanı 1.250m2’ye çıkabilen, yüksek tavanı, ayrı giriş-çıkış imkanlarıyla bağımsız olarak da kullanılabilen çok amaçlı bir salona dönüştü. 1,000 metrekare alana yayılan yeni sergi alanı Sky Lounge ise çeşitli içeriklerdeki global sergilere ev sahipliği yapıyor. 


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.