Müzik Tümü

Yaşayan En Büyük Violin Virtiözü İstanbula Geliyor


Sizce Nasıl?

Dünyaca ünlü keman virtüozü Viktoria Mullova, 15 Mayıs Pazartesi günü, Ara İrini’de konser vermeye hazırlanıyor.

Dünyanın pek çok yerinde en prestijli orkestralar ve şeflerle konserler veren, müzik otoriteleri tarafından klasik müzikte ‘yaşayan en büyük violin virtüözü’ olarak nitelendirilen ve alanında birçok ödülü bulunan Viktoria Mullova İstanbul’a gelmeye hazırlanıyor. İstanbul Night Flight konserleri kapsamında 15 Mayıs Pazartesi günü, İstanbul’un en özel tarihi mekanlarından biri olan Aya İrini’de gerçekleşecek konser, klasik müzik tutkunlarını bekliyor.

Müzikal kariyeri boyunca Bach eserlerine getirmiş olduğu yorumlarıyla dünya çapında adından söz ettiren sanatçı, 15 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştireceği konserinde olağanüstü virtüözitesi ve zarafetiyle İstanbul dinleyicisinin kulaklarının pasını silecek.

İstanbul’un tarihi yarımadasında bulunan, bir çok medeniyete tanıklık etmiş, Türkiye’nin ilk müzesi olarak bilinen ve ülkemizin en önemli tarihi değerlerinden olmakla birlikte hali hazırda anıt müzesi olarak formunu korumaya devam eden Aya İrini’de gerçekleşecek konser, mekanın atmosferi ve klasik müziğin büyüsü ile dinleyenlere görkemli bir gece yaşatacak.

İstanbul Night Flight konserleri biletlerine www.biletix.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

İlginizi çekebilir