Sergi Tümü

Yorumsal Yansımalar Fotoğraf & Resim Sergisi


Sizce Nasıl?

Funda Tümer'in gerçekleştirdiği serginin ev sahipliğini, Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi üstlenmekte...

ÇİĞDEM EMİR & GÜRKAN GÜRSOY Fotoğraf & Resim Sergisi  SANATSEVERLER İLE BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR

Küratörlüğünü Fine Art Sanat Birliği Başkanı Funda Tümer'in gerçekleştirdiği serginin ev sahipliğini, Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi üstlenmekte. 
Fotoğraf Sanatçısı Çiğdem Emir ve Ressam Gürkan Gürsoy'un bir araya geldikleri sergide, sanatçılar eserlerinde doğa ve doğal yaşamın giderek yok olarak, insanoğlunun demir ve taş yığınlarına dönüşen metropol hayatı içerisindeki özünü koruma çabası ve yaşam mücadelesini yansıtarak dikkat çekmeye çalışmaktadırlar.

Projenin küratörü Funda Tümer, sergi ile ilgili soruları yanıtlarken, Genç Kuşak Sanatçılar kadromuzda yer alan ve kendi dallarında çok güçlü olan Çiğdem Emir ve Gürkan Gürsoy'a gerek sanatçı duruşları gerekse eserlerinin gücü ile çok güvendiklerini, sergideki eserlerin izleyiciyi etkisi altına alarak hayran bırakacağından hiç şüpheleri olmadığını ve kesinlikle görülmesi gereken bir sergi olduğunu ifade etti.  

Aynı anda aynı salonda birbiri ile uyumlu iki güçlü kişisel sergi olarak hazırlanan proje 04 Aralık 2019 tarihinde kapılarını açarak izleyici ile buluşacak ve 15 Aralık 2019 tarihine kadar görülebilecek. 


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.