Müzik Tümü

Zorlu PSM’de Gururla Yerli Konserleri


Sizce Nasıl?

Yeni sezonuna dopdolu bir içerikle giren...

‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’ Zorlu PSM’de başlıyor...

 

Yeni sezonuna dopdolu bir içerikle giren Zorlu Performans Sanatları Merkezi, her Salı akşamı ayrı bir sanatçının konser vereceği, ‘Vestel Gururla Yerli Konserler’ serisine 4 muhteşem konserle başlıyor.

 

“Gururla Yerli Konserleri”nde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahneye çıkacak ilk isim Ajda Pekkan olacak. Konser serisi; MFÖ, Bülent Ortaçgil-Birsen Tezer ve Şebnem Ferah ile devam edecek.

 

Süperstar, ‘Yakarım Canını Albümü’ ile müzik piyasalarını yerinden oynattığı albümünden parçalar ve geçmişten bugüne en beğenilen şarkılarından oluşan çok özel repertuarını, müthiş bir koreografi, görkemli ışık şöleniyle birlikte sunacak.

 

Gururla Yerli Konserlerinin ikincisinde, her yaştan müziksevere ulaşan Mazhar Fuat Özkan üçlüsü sahneye çıkacak. 1 Aralık Salı günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Sahnede hayranlarıyla buluşacak olan üçlü, dillerden düşmeyen güzel şarkılarını seslendirecek.

 

Gururla yerli konserlerinin devamında ise iki farklı jenerasyonun duygularına, kendi duygularını yansıttıkları şarkıları ile ortak olan Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer, uyumlu birlikteliklerini 8 Aralık Salı günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Sahnesine taşıyor. Bülent Ortaçgil, son stüdyo albümü Sen ile ölümsüz bestelerine yenilerini eklediği şarkılarını seslendirecek.

 

 

Ajda Pekkan

Tarih: 24 Kasım Salı

Saat: 21:00

Bilet Fiyatı: 300 TL (VIP), 250 TL, 190 TL, 150 TL, 120 TL, 80 TL

Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi

 


MFÖ

Tarih: 1 Aralık Salı

Saat: 21:00

Bilet Fiyatı: 180 TL (VIP), 140 TL, 120 TL, 100 TL, 80 TL, 60 TL

Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi

 

Bülent Ortaçgil-Birsen Tezer

Tarih: 8 Aralık Salı

Saat: 21:00

Bilet Fiyatı: 135 TL , 110 TL, 90 TL, 65 TL, 45 TL

Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi

Biletlere; www.biletix.com , www.zorlucenterpsm.com siteleri ile Zorlu gişelerinden

ulaşılıyor.

 


Zorlu Performans Sanatları Merkezi Hakkında - zorlucenterpsm.com

İstanbul’un sanat platformu Zorlu Performans Sanatları Merkezi dünyaca ünlü gösterileri, grupları ve alanında en iyi sanatçıları sahnelerinde ağırlıyor. Broadway ve West End müzikallerinden dansa, poptan klasik müzik, opera ve caza pek çok alanda performans sanatlarına ev sahipliği yapıyor ve her tür sanat etkinliği için farklı olanaklar sunuyor. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde; 2,190 kişi kapasiteli zenginleştirilmiş akustik özelliğe sahip Ana Tiyatro ve 678 kişi kapasiteli doğal akustik özelliğiyle tasarlanan Drama Sahnesi’nin yanı sıra, bir senfoni orkestrasının kayıt alabileceği ‘karakutu’ tiyatro tarzında tasarlanan –110 kişi kapasiteli– Studio, bir galeri alanı ve sanat ile kendini ifade etmek isteyen herkese kapıları açık olan, so


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.