Festival Tümü

İTÜ Mizahfest ile güldürecek


Sizce Nasıl?

“Mizahfest 2017”de karikatürün önemli isimleri Emrah Ablak, Cem Güventürk, Serkan Yılmaz ile BKM Açık Mikrofon ekibi sahne alacak.


İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mizah Kulübü tarafından 28 Şubat - 1 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek “Mizahfest 2017”de karikatürün önemli isimleri Emrah Ablak, Cem Güventürk, Serkan Yılmaz ile BKM Açık Mikrofon ekibi sahne alacak.
İstanbul Teknik Üniversitesi, mizahın önemli isimlerini sanatseverlerle buluşturuyor. İTÜ Mizah Kulübü tarafından düzenlenen “Mizahfest 2017”, 28 Şubat - 1 Mart 2017 tarihleri arasında İTÜ Ayazağa Kampüsü Kültür ve Sanat Birliği Büyük Salonu’nda gerçekleştirilecek. Festivalde, mizahın önemli isimleri sahne alacak.  
Herkese açık ve ücretsiz
Festivalin ilk gününde Cem Güventürk ve Serkan Yılmaz sahne alacak. Çizer Cem Güventürk, Penguen Dergisi’nde çizmeye devam ediyor. Güventürk’ün “Çünkü Bir Anlamı Vardır” isimli bir kitabı bulunuyor. Serkan Yılmaz ise Penguen dergisinde çizerliğini yapmakta ve çeşitli stand-up gösterileriyle kariyerinde ilerliyor. Yılmaz, günümüzde kendi icatlarıyla oluşturmuş olduğu pratik bilgileriyle de ilgi çekiyor. 
İki gün sürecek 
Etkinliğin ikinci gününde Emrah Ablak ve BKM Açık Mikrofon Ekibi, mizah severlerle buluşacak.  Avni Dergisi’nde çizerliğe başlayan Emrah Albak; Dıgıl, Fos, Parazit, biber; HBR Maymun, L-Manyak, Lombak, Kemik, Penguen dergilerinde çizmeye devam etti. Uykusuz Dergisi’nde karikatür köşesi ve Jamal isimli bir bant karakter çizdi. BKM Açık Mikrofon Ekibi ise 4 veya 6 kişiden oluşan ve her kişinin kendine ayrılan belirli sürede stand-up gösterisini sahnede tamamlayarak büyük beğeni toplayan grup olarak biliniyor. 

Bilgi ve iletişim için:
Şule Kartal / 0212 249 45 46 / 0530 763 49 25 / skartal@lorbi.com
Setenay Köker / 0530 101 71 23 / setenay@lorbi.com


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

İlginizi çekebilir