Festival Tümü

Retro Games Festivali Bursa'da


Sizce Nasıl?

CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına özel 14 – 22 Mayıs tarihlerinde Retro Games Festivaline ev sahipliği yapıyor

14-22 Mayıs tarihlerinde 12:00 – 20:00 saatleri arasında gerçekleşecek Retro Games Festivali’nde ise 80-90 kuşağının eğlenceli ve unutulmaz oyunları CarrefourSA Bursa AVM ziyaretçileriyle buluşacak.

 

 

Masa futbolundan tilte, boks makinasından atarilere, pinball’dan langırta ve “Commodore” 64'lere kadar hepsi ve daha fazlası Retro Games Festivali’nde yer alacak. Street Fighter, Mortal Kombat, Punisher, Kick Off gibi birbirinden farklı ve dönemsel oyunların yer aldığı dev oyun makinalarıyla geçmişe eğlenceli bir yolculuk yapacak olan tüm çocuklar, aynı zamanda ebeveynlerinin çocukluk dönemi oyunlarıyla tanışma imkanını bulacak.  Ayrıca, Retro Games Festivali kapsamında shop&win kart üyelerine her gün için 10 adet jeton hediye edilecek. CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve bünyesinde bulundurduğu güçlü markalar ile ziyaretçilerine kaliteli ve keyifli bir alışveriş imkanı sunuyor. Sevdiklerinizle birlikte yapacağınız yeni sezon alışverişlerinizde CarrefourSA Bursa AVM’nin siz değerli müşterilerine sunduğu sayısız imkanlardan dilediğinizce yararlanabilirsiniz.


Facebook Yorumları

Twitter akışı

New Sanat Yorumlar

Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.